20-latek wygrał na loterii kilkaset milionów dolarów

loteria

20-latek z Florydy jeszcze dobrze nie rozpoczął swojej kariery zawodowej, ale już może ją zakończyć. Chłopak zwyciężył w loterii Mega Millions, wygrywając kilkaset milionów dolarów.

Shane Missler z Port Richey wygrał na loterii rekordową sumę 451 milionów dolarów. 20-latek zdecydował, że chce od razu dostać pieniądze. Wzbogacił się więc o ponad 281 milionów dolarów. Kwota mogła zostać także wypłacona w ratach, w związku z czym byłaby wyższa.

Mam tylko 20 lat, ale liczę, że będę mógł rozwijać swoje pasje, pomóc swojej rodzinie i zrobić coś dobrego dla ludzkości – powiedział 20-latek.

Missler kupił zwycięski kupon w sklepie spożywczym. Przyznaje, że nie był zaskoczony swoją wygraną, bo miał „przeczucie”, że uda mi się zdobyć fortunę.

W związku ze zwycięstwem 20-latek zrezygnował ze swojej pracy w rekrutacji i zamierza przenieść się do Tampa Bay.

Jestem młody, ale miałem kilka kursów z zarządzania finansami, więc mam szczęście, że ta fortuna trafiła właśnie do mnie – podkreślił Missler.

  1. Mało to było takich co wygrali miliony a potem skończyli bez dachu nad głową ? same pieniądze to jedno ale trzeba jeszcze wiedziec co z nimi zrobić

    1. Wielki ekspert Janusz się znalazł co zarabia 1,5 tysiąca na miesiąc ty to pewnie byś wiedział co zrobić z taką kasą xD Janusz Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *