„Ace of Spades” najlepszą hazardową piosenką w historii

motorhead

Giganci gier hazardowych PokerStars wybrali utwór, który najbardziej sprzyja rozgrywkom. Okazało się, że jest to „Ace of Spades” Motorhead.

Przez wiele lat krążyła miejska legenda, że Lemmy Kilmister, lider grupy Motorhead przetrwa wszystko. Muzyka trudno było spotkać bez butelki whiskey w dłoni i papierosa w ustach, a mimo to do ostatnich dni trzymał się dobrze i nie opuszczał go optymizm. Fani Motorhead nie wierzyli, kiedy 28 grudnia 2015 roku zespół ogłosił, że Lemmy Kilmister nie żyje. Na szczęście 70-latek nie zostawił nas z niczym. Przez 40 lat pozostawał liderem jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie, z którym nagrał aż 23 albumy studyjne.

Wśród nich znalazł się kultowy „Ace of Spades” z 1980 roku. To właśnie na tym krążku znalazł się jego tytułowy utwór, który do dziś pozostaje najpopularniejszą kompozycją z bogatej dyskografii Motorhead. „As pik” jest niepodważalnym hymnem zespołu, który zapewnił grupie sukces i obecność na szczytach brytyjskich list przebojów przez wiele tygodni.

Po niemal 40 latach od premiery utworu „Ace of Spades” otrzymał kolejne wyróżnienie. W maju 2019 roku potęga gier hazardowych PokerStars zapytała około tysiąca swoich europejskich klientów, która piosenka z listy puszczanych podczas rozgrywek, podoba im się najbardziej. Ankietowani skupili się jedynie na dwóch opcjach – zaznaczali „Poker Face” Lady Gagi oraz „Ace of Spades” Motorhead. Jednak jak podaje blabbermouth.net, hit Lemmy’ego nie tylko wygrał starcie, ale wręcz zmiażdżył utwór Gagi ilością głosów.

Źródło: blabbermouth.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *