AGA wspiera zakłady sportowe

American Gaming Association lobbuje na rzecz zmiany obecnego ustawodawstwa dotyczącego wprowadzenia legalności dla zakładów sportowych.

American Gaming Association promuje branżę bukmacherską poprzez działania lobbingowe, aby wesprzeć ekspansję operacji w Stanach Zjednoczonych. Ponad 18 stanów wykazało zainteresowanie branżą zakładów bukmacherskich i umożliwia obecnym licencjonowanym operatorom kasyn ubieganie się o pozwolenie po tym, jak amerykański Sąd Najwyższy wyraził zgodę na takie rozwiązania w każdym ze stanów.

„Zakłady bukmacherskie nadchodzą. To będzie tutaj „- powiedział Will Green, starszy dyrektor ds. Badań w American Gaming Association. „Chodzi o to, kiedy a nie, jeśli.”

Ogólnokrajowy sondaż przeprowadzony przez Washington Post w połączeniu z University of Massachusetts Lowell wykazał, że 55 procent dorosłych mieszkańców w Stanach Zjednoczonych popiera legalne zakłady sportowe, podczas gdy 33 procent osób, które wzięły udział w ankiecie, stwierdziło, że „nie ma nic przeciwko temu”. Wyniki po raz pierwszy wykazały, że ankieta wskazuje na poparcie większości dla legalnych zakładów bukmacherskich .

PASPA, ustawa o ochronie sportowej, uchwalona w 1992 roku, uniemożliwia poszczególnym stanom oferowanie gier hazardowych na zakłady sportowe. Nevada, Oregon, Delaware i Montana otrzymały specjalne zwolnienia, ponieważ wszystkie te cztery stany oferowały różne warianty loterii sportowych w 1992 r.

Ponieważ władze stanowe z New Jersey zaskarżyło do Sądu Najwyższego ten wyrok w poparciu większości organizacji sportowych, krajowe zatwierdzenie zakładów sportowych jest na etapie pewnej już obecnie możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *