Aktualności z NOVOMATIC Group

NOVOMATIC to nie tylko produkcja maszyn i urządzeń branży hazardowej, to także rozsądne współdziałanie na polu charytatywnym i dbałość o RS w każdej formie. Poniżej przykłady działań NOVOMATIC na tym polu.

Po raz trzeci NOVOMATIC był gospodarzem „diversity camp” 2018 który odbył się w Wiedniu, będąc jednocześnie jego głównym sponsorem. Obecność przedstawicieli 70 narodowości na tym spotkaniu w Austrii wykazuje znaczenie różnorodności krajów i struktur tak ważnych dla osiągnięcia sukcesu.

Wielką wsparcie szlachetnej idei: 135,000 euro zostało przekazane przez Deutsche Sporthilfe (niemiecka Fundacja pomocy sportowej) do laureatów Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich 2018 przy znaczącym wsparciu NOVOMATIC.

Działania biznesowe NOVOMATIC są także nakierowane na różne rynki w tym Ameryki Południowej i Łacińskiej,  tam firma prezentuje swój potencjał i aktualności. NOVOMATIC przyniesie szeroką gamę nowych produktów dla rynku Ameryki Łacińskiej na Peru Gaming Show, który odbywać się będzie od 20 czerwca do 21 w Santiago de Surco w Peru, pełna informacja o tym wydarzeniu TUTAJ

Dowiedz się więcej o tych wydarzeniach oraz o innych aktualnościach z działań NOVOMATIC, z nowego wydania „The World of Gaming”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *