AMATIC gotowy na rynek online na Białorusi

Rynek internetowy na Białorusi został oficjalnie zalegalizowany, stając się stroną prawną w kwietniu tego roku. Kasyna online mają prawo do działania wyłącznie na podstawie oficjalnej licencji. Otwiera to drzwi dla regulowanego i dobrze prosperującego rynku gier online.

Na samym szczycie stoi kolejki, AMATIC Industries z Austrii, która jako pierwsza firma otrzymała oficjalną certyfikację swoich gier online.

Gry online AMATIC Industries zostały oficjalnie certyfikowane do gry na terenie Białorusi. Przez lata AMATIC stał się odnoszącym sukcesy producentem naziemnym, szybko rozwijającym się na światowym rynku gier online. W rezultacie N-Serve wprowadza najpopularniejsze gry AMATIC prosto z kasyna, w które można grać i cieszyć się do świata online w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie gry są oferowane w formacie HTML5, dzięki czemu można na nich grać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych z wieloma platformami.

Pani Tatjana Bauer-Engstberger, menedżer ds. gier online w AMATIC Industries, słusznie jest dumna z tego, że otrzymała już ten kluczowy certyfikat i zauważa:

„Gry online AMATIC cieszą się w coraz większej liczbie jurysdykcji. Mamy doskonałe świadectwa operatorów kasyn online z całego świata. Nasze gry są teraz dostępne dla takich operatorów na Białorusi. Liczymy na udaną współpracę. Tą firmą zarządza nasz partner N-Serve ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *