Andrew Clark, budowlaniec z Bostonu wygrał 76 milionów funtów w EuroMillions

Budowlaniec z Bostonu znalazł wygrywający bilet na jackpot EuroMillions o wartości 76 milionów funtów umieszczony w schowku swojego samochodu sześć tygodni po losowaniu.

Andrew Clark, lat 51, miał w swojej furgonetce Peugeota zapas biletów na rożne loterie. Odkrył zwycięski bilet w schowku po tym, jak został poproszony o sprawdzenie tego przez swoją partnerkę, Trishę Fairhurst. Pan Clark, z Bostonu, Lincolnshire, powiedział: „To prawie jak magiczna opowieść o Bożym Narodzeniu, człowiek, który prawie stracił 76 milionów funtów!”. Przedstawiciel firmy Camelot powiedział, że Clark złożył wniosek o nagrodę, dwunastą największą wygraną w historii Wielkiej Brytanii, w zeszłym tygodniu.

Prowadzący działalność gospodarczą Pan Clark powiedział, że jego partnerka Trisha Fairhurst  –

ciągle namawiała mnie do sprawdzania biletów, a jej siostrzenica Louise, której budowałem przedłużenie schodów, również brała w tym udział, gdy tylko dowiedziała się o nieodebranej nagrodzie w lokalnych wiadomościach. To było coś w rodzaju żartu, że miałem te wszystkie bilety, podczas gdy była tam nagroda lokalna, więc przez tygodnie prosły mnie, by sprawdzić

Teraz planuje odłożyć swoją kielnię i przejść na wcześniejszą emeryturę.

Dziadek trzech wnuczek Pan Clark ujawnił się jako zwycięzca na konferencji prasowej w Grantham. Poinformował że wygrany bilet został kupiony od Eastwood Road Post Office w Bostonie. Pan Clark powiedział także dziennikarzom o poprzedniej okazji w lecie, kiedy jego los z loterii wyleciał z okna i przepadł. Powiedział, że odczuł ulgę „to się już nie powtórzyło”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *