Areszt za podwójny napad na salon gier

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, któremu policjanci z powiatu legnickiego na bazie zgromadzonych materiałów udowodnili popełnienie dwóch przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu.

1 maja br. policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w okresie jednego miesiąca dwukrotnie dokonał rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia na terenie tego samego lokalu. Łączne straty szacuje się na kwotę 8 tys. złotych.

Do pierwszego zdarzenia doszło 29 marca br. w Chojnowie. Jak ustalili policjanci, sprawca po wejściu do salonu, grożąc siekierą sterroryzował obsługę lokalu, a następnie ukradł 6 tys. złotych. Ten sam sprawca 29 kwietnia br. wtargnął na teren tego samego punktu i tym razem grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania gotówki. Łączna wartość strat, jakich dokonał zatrzymany mężczyzna, szacuje się na kwotę 8 tys. złotych.

Policjanci zajmujący się tą sprawą, po dokonaniu szczegółowej analizy zebranego materiału ustalili, a następnie zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który dwukrotnie dokonał napadu na salon gier.

Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co może trafić do więzienia na nie krócej niż 3 lata, a decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Źródło: KMP w Legnicy


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *