Austria uderza w bet-at-home podatkiem 12 mln €

Betclic Everest Group ujawniła, że ​​organy podatkowe w Austrii uderzą w spółkę zależną bet-at-home z ogromnym rachunkiem podatkowym. Firma wyjaśniła, że ​​jej filia w Linz otrzyma od rządu do zapłaty rachunek opiewający na 11,9 miliona euro.

Austria przeprowadza rozliczenie podatkowe w bet-at-home.com Entertainment za pośrednictwem Ministerstwa Finansów. Według bet-at-home audytorzy zakwestionowali poziom wewnętrznych cen transferowych w firmie. Nawet gdyby audytorzy nie ujawnili swoich obaw, bet-at-home zapewnia, że ​​spodziewa się zapłacić tę kwotę. Odpowiada ona pięcioletniemu okresowi działalności po rozmowach z władzami.

Austria chce zaktualizować gry

Austria chce zaktualizować swój przemysł hazardowy o nowe przepisy, ponieważ obecne obowiązują od ponad czterech dekad. Dolna Austria, największy kraj w kraju, przedłożyła Komisji Europejskiej swoje przepisy dotyczące zakładów sportowych w celu uregulowania zakładów online i detalicznych.

Obecne ustawodawstwo, zwane ustawą o działaniach sumatorów i bukmacherów, otrzymało zielone światło w 1978 r. i od tego czasu reguluje całą branżę. Ustawa o zakładach sportowych w Dolnej Austrii chce zaktualizować obecne przepisy, zaktualizowane sześciokrotnie w ciągu ostatnich 19 lat. Jednak rząd uważa, że ​​konieczna jest kompleksowa aktualizacja. Mówi, że każdego roku w branży hazardowej rozwija się coraz więcej technologii.

Prawodawstwo Dolnej Austrii jest również zgodne z czwartą dyrektywą Unii Europejskiej w sprawie prania pieniędzy. Ustawa stanowi, że operatorzy zakładów sportowych mogą ubiegać się o licencje online lub detaliczne. Nowi uczestnicy mogą uzyskać licencje tylko na dwa lata, a ci, którzy je przedłużają, mogą ubiegać się o licencje 10-letnie. Licencje online na zakłady sportowe są ograniczone do dwuletnich warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *