Automaty do gier zabezpieczone na terenie powiatu bolesławieckiego

jednoręcy bandyci

Bolesławieccy policjanci współpracując z funkcjonariuszami kontroli Celno-Skarbowego ze Zgorzelca doprowadzili do zamknięcia salonu gier na terenie gminy Gromadka.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wspólnie z funkcjonariuszami Referatu Kontroli Celno-Skarbowej ze Zgorzelca przeprowadzili na terenie powiatu świdnickiego kolejne działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

Podczas kontroli różnych miejsc gdzie może dochodzić do nielegalnych gier hazardowych na terenie gminy Gromadka zlokalizowali i zlikwidowali nielegalny salon gier zręcznościowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych o wartości nie mniejszej niż 36 tys. złotych.

Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom kontroli skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *