Automaty do gier po zaostrzeniu prawa

automaty do gier

– W Bydgoszczy pojawiają się obiekty z automatami, na których można grać wbrew nowej ustawie zabraniającej organizowania gier hazardowych – alarmuje Czytelnik Expressu Bydgoskiego.

– Jednym z nich jest ten znajdujący się pod rondem Jagiellonów. Będąc w środku, aby zagrać, należy zakupić grę w automacie do bitcoinów, a następnie udać się do stanowiska. Okna obiektu są zaklejone znaczkami „B” i nie jest widoczne, co znajduje się w środku. Z tego, co widzę, obiekt pod rondem funkcjonuje już od 2 miesięcy i nic się w tej sprawie nie dzieje.

Informację tę traktujemy jako sygnał, który zostanie sprawdzony -zapewnia Bartosz Stróżyński, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

„Mózg” jest gdzie indziej…

W walce z nielegalnymi automatami celnicy mają co robić od kwietnia ub. roku, kiedy zaostrzono przepisy. W praktyce miały one ograniczyć i podporządkować państwu liczbę „jednorękich bandytów”. Ale to zbyt łatwy pieniądz, żeby organizatorzy takich gier rezygnowali z zysków. Wymyślili np., że w niewielkich sklepach monopolowych nie będzie automatów, a jedynie monitor i myszka komputerowa. „Mózg” gry jest poza sklepem, a całość działa w oparciu o internet. Na ten sposób celnicy nabierać się jednak nie dają.

Całość czytaj na: expressbydgoski.pl

 1. Do Nie : głupoty gadasz aż żal mi ludzi którzy wieża w to ze znasz patent!!!! Niema nic na czym hazardziści by chętnie kasę przegrywali a zarazem nie podlegającemu ustawie hazardowej . Każdy działa dalej bądź nie ponosząc ryzyko! Ale nie opowiadaj głupot ludziom ze masz patent !!!! Czy wiesz jaki on jest !!!

 2. a ja poszukuje informatyka ktory z zrobi zwykly automat np. super mario bros i w ktorym dopiero z tej gry w ustawieniach po wpisaniu kodu wchodze na slota owocówek gdzie przy braku pradu przy po ponownym uruchomieniu wskakuje oczywiscie na super mario bros i celna lize mi jaja co wy na to ?

  1. Wez czlowieku daj odrazu ogloszenie na forum sluzbowym kas napewno doradza a i chetnie poznaja plany dzialania. Tak na serio to gorszego miejsca na tego typu kwestie to chyba nie ma.

   1. Zgadza się były takie z tetrisem, ale czy jeszcze są Hm…. Problem w tym, że celna nagra zanim wyłączysz prąd i już masz pozamiatane.
    Dlatego dobrym pomysłem jest Wirtualna Rzeczywistość z hełmem na głowę. Co świetnie działa przy playstation4, myślę, że nie było by ciężko uzyskać kwit na to, że ps4 nie jest automatem hazardowym. Chyba, że MF uważa, że 70mln sprzedanych konsol to jednak hazardówki.

 3. Poszukuję osób które przerobią Playstation3 lub Playstation4, aby móc podłączyć do nich akceptor jak i hoper. Oczywićie aby śmigał Platunium na nich. Ktoś chętny do współpracy?? Myślałem jeszcze o VR (wirtualna rzeczywistość).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *