Bandyci napadli na dom zwycięzców loterii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Lee Davies i Carryann Copestick wygrali 100 tysięcy funtów (475 tys. zł). Dziesięć dni po tym, jak zdjęcia z ich sesji z szampanem i wielkim czekiem obiegła angielskie gazety i portale, do ich domu w Wolverhampton włamało się trzech napastników.

Przestępcy uzbrojeni w noże i stalowe pręty sterroryzowali parę. Rabusie zabrali zwycięzcom loterii biżuterię i elektronikę o wartości ponad 12 tys. funtów (57 tys. zł).

Po wygranej żyliśmy jak we śnie. Zainwestowaliśmy w dom, planowaliśmy wesele, wydaliśmy też trochę pieniędzy na ubrania i biżuterię – mówi Lee Davies.

Do napadu doszło w środku nocy z niedzieli na poniedziałek 9 października. Według relacji pary, do ich sypialni wtargnęło trzech ubranych na czarno i zamaskowanych mężczyzn. Obudzili parę i krzykiem domagali się informacji o „pieniądzach i złocie”. Kobieta wskazała złodziejom szafkę, w której trzymali biżuterię.

Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona. Całe szczęście, że dzieci się nie obudziły. To mogłaby być dla nich trauma na całe życie – opowiada Caryann Copestick.

Sprawców do tej pory nie znaleziono. Para ustanowiła nawet nagrodę w wysokości 2 tys. funtów dla osoby, która pomoże w odzyskaniu biżuterii.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *