[🎬] W Barcinie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

8 nielegalnych automatów do gier zabezpieczyli żnińscy mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami KAS na terenie gminy Barcin. Za prowadzenie nielegalnego hazardu grozi wysoka kara pieniężna, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

Funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie ustalili, że w gminie Barcin znajduje się lokal, w którym prowadzone są nielegalne gry na automatach. Mundurowi postanowił zweryfikować tę informację. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej udali się na miejsce.

W efekcie podjętych czynności ujawnili 8 sztuk nielegalnych automatów do gier, które były uruchomione. Maszyny zostały zabezpieczone. Dalsze czynności w tej sprawie przeprowadzi KAS. Za prowadzenie nielegalnych gier na automatach grozi kara administracyjna po 100 000 złotych za każdy automat oraz odpowiedzialność karna wynikająca z Kodeksu Karno–Skarbowego – wysoka kara pieniężna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie – informuje mł. asp. Wioleta Burzych z KPP Żnin.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żninie


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *