BetBuilder ewoluuje, aby zapewnić najwyższą jakość

Betgenius i Sportcast, to partnerstwo wiodącego na świecie produktu B2B. Obie firmy połączyły siły, aby jeszcze bardziej urozmaicić i kontrolować zakłady przedmeczowe.

Wraz z pierwszymi w swoim rodzaju produktami BetBuilder dla NFL i NBA, premiera zawiera pełen zestaw bezpłatnych produktów, w tym w pełni zarządzany kanał z gotowymi popularnymi zakładami i szeroką gamę rynków statystyk graczy.

Integracja wcześniej zbudowanych popularnych zakładów pomoże bukmacherom zmaksymalizować obrót, oferując setki kuszących multi z tej samej gry, z wyborem opartym na najnowszych popularnych i popularnych zakładach.

Dostępna jest również szeroka gama rynków statystyk graczy, pozwalająca graczom na dołączanie i dostosowywanie wyborów, takich jak Lebron James, aby zdobyć ponad 30 punktów, Sergio Aguero, aby uzyskać ponad 5 strzałów lub Tom Brady, aby rzucić ponad 300 jardów.

BetBuilder oferuje teraz ponad 400 różnych rynków we wszystkich głównych rozgrywkach piłkarskich, NFL i NBA, oferując miliony możliwości w tej samej grze, wszystkie dostępne w ramach całkowicie nowego i ulepszonego interfejsu BetBuilder, który zapewnia graczowi najwyższą jakość obsługi.

Matt Stephenson, dyrektor ds. Globalnego partnerstwa w Betgenius, powiedział:

„Nasz ulepszony zestaw produktów zbudowany we współpracy ze Sportcast zapewnia jeszcze większą głębię i elastyczność w doświadczeniach przed meczem. Nasz jedyny w swoim rodzaju BetBuilder przyniósł niezwykłe zyski operatorom, a dzięki dodaniu amerykańskich rekwizytów sportowych i zawodniczych wśród innych nowych funkcji, wierzymy, że wciąż będzie ogromny sukces. ”

Ryan Coombs, dyrektor zarządzający w Sportcast, powiedział:

„Naszą misją jest dostarczanie nowej generacji doświadczeń użytkowników w branży, rynki statystyk graczy stanowią ogromną część tego obrazu i z przyjemnością oferujemy operatorom pakiet angażujących produktów, które dodatkowo zmienia definicję doświadczenia przed meczem. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *