BetConstruct jest w drodze na Enada Primavera

BetConstruct przygotowuje scenę dla Enada Primavera, która odbędzie się w dniach 13-15 marca w Bel Paese – we Włoszech. Ta edycja ENADA jest dedykowana branży gier i jest uważana za jedną z największych wystaw w Europie Południowej.

BetConstruct będzie mógł pochwalić się szerokim asortymentem produktów w Rimini Expo Center na stoisku 114. Najważniejsze na rynku oferty BetConstruct obejmują zakłady sportowe z ponad 120 rodzajami sportów i ponad 40 000 comiesięcznych meczów na żywo.

Jeśli chodzi o rozwiązania naziemne, oferowane są samoobsługowe terminale zawierania zakładów, obsługa klienta kasjera Betshop, aplikację Live Monitor i rozwiązanie Pocket Betshop. Firma dodała ostatnio również dwie nowe sale we własnych studiach na żywo w kasynie, takich jak sala FashionTV, Dragon Hall oprócz innych juz istniejących.

BetConstruct jest gotowy do wejścia na regulowany rynek włoski oferując znakomite rozwiązania dla włoskich operatorów, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

W Enada Primavera BetConstruct będzie się starać nawiązać bezpośrednie kontakty z decydentami i opracować innowacyjne aktualizacje dla przemysłu igamingowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *