BetConstruct uruchamia niesamowite Live Casino razem z FashionTV Gaming Group

Współpraca FashionTV Gaming Group i BetConstruct jest na wysokim poziomie, a teraz obie firmy są gotowe do zaprezentowania nowego wspólnego projektu.

Wspierany przez gigantyczną sieć FashionTV, ten naprawdę znakomity dodatek do domowego studia BetConstruct emanuje luksusem i przepychem marki i zapewnia graczom wysokiej jakości wrażenia rozgrywkach. W przypadku FashionTV Gaming nie możemy powiedzieć, że liczy się tylko to co w środku, o ile nowo otwarta sala ma wyrafinowane bogate wnętrze zgodne ze stylem FashionTV Gaming Group. W przestrzeni markowej hali można znaleźć między innymi gry w blackjacka, bakarata i ruletkę, wszystkie rozgrywane przez profesjonalnych angielskojęzycznych krupierów.

„Podzieliliśmy się entuzjazmem FTVGG, aby wejść do branży igamingowej. Kiedy nasz partner BetConstruct wybrał nas do realizacji swoich pomysłów, był to znaczący dowód uznania dla nas. W zeszłym roku wprowadziliśmy gry na automatach z luksusowymi trendami związanymi ze stylem życia i modą. A teraz udowodnimy, że świat trendów mody i gier online może łączyć się w sali kasyna LiveTV pod marką FashionTV w BetConstruct „

– powiedział Vigen Badalyan, założyciel i dyrektor generalny BetConstruct.

Łącząc lukę między tymi dwoma lukratywnymi branżami, FashionTV Gaming Group, jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży, oferuje nową generację gier online. Wyłączność produktów marki FashionTV związanych z imprezami luksusowymi i organizowanymi przez FashionTV imprezami na całym świecie, daje graczom możliwość cieszenia się wspaniałym stylem życia firmy, który wykracza poza wirtualny i rzeczywisty świat poprzez kanał gier pod marką FashionTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *