Betgenius mianuje Viktorię Degtiarovą na lidera ekspansji w Europie Wschodniej

Betgenius, wiodący dostawca usług transmisji danych na żywo, handlu i zakładów bukmacherskich, mianował Viktorię Degtiarovą nowym dyrektorem handlowym w Europie Wschodniej.

Viktoria ma ponad osiem lat doświadczenia na wysokich stanowiskach kierowniczych w sektorze zakładów i gier. Przed dołączeniem do Betgenius zajmowała stanowiska Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Marketingu w Pokerdom, największej sieci pokerowej w Rosji, i przez cztery lata pełniła funkcję Country Managera The Stars Group na Ukrainie.

Kierując rozbudowanym zespołem regionalnym, Viktoria będzie odpowiedzialna za napędzanie rozwoju renomowanych w branży danych na żywo Betgenius oraz usług handlu na żywo, które obejmują wiodące na rynku portfolio popularnych treści lokalnych.

Betgenius posiada oficjalne prawa do danych na temat zakładów na żywo z ponad 250 profesjonalnych zawodów sportowych na całym świecie, w tym wyłączne prawa do angielskiej Premier League.

Matt Stephenson, dyrektor ds. Globalnych partnerstw Betgenius, powiedział:

„Wiedza Viktorii na temat krajobrazu hazardowego w Europie Wschodniej będzie odgrywać ogromną rolę w naszym rozwoju w regionie. Ma imponujące osiągnięcia w zakresie osiągania wyników ze stanowisk kierowniczych i jest idealnym kandydatem do kierowania naszą ekspansją na ekscytujących rynkach, takich jak Rosja i Polska. ”

Viktoria Degtiarova dodaje:

„Betgenius jest uznawany za lidera na rynku dostawców, a to z powodu jego odświeżającego podejścia do jakości usług. Dzięki inwestycjom w oficjalne dane bukmacherskie na żywo na temat cennych spotkań, takich jak mecze Premier League, oraz dwudziestoletnie doświadczenie, dodajemy prawdziwą wartość naszym partnerom. Jestem zaszczycony, że jestem na pokładzie i nie mogę się doczekać, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy w regionie pełnym potencjału ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *