Betgenius z usługą przesyłania strumieniowego na żywo dla bukmacherów

Nowa zawartość jest uzupełniana pełną oficjalną ofertą danych i wypełnia kluczowe luki w harmonogramach zakładów na żywo a bet365 jest jednym z pierwszych odbiorców produktów na żywo.

Betgenius, wiodący dostawca danych i usług handlowych dla bukmacherów, uruchomił usługę transmisji strumieniowej na żywo, dającą operatorom dostęp do nowych treści z zawodów sportowych na całym świecie.

Usługa ta, wywodząca się z partnerstwa z oficjalnym posiadaczem praw w wielu dyscyplinach sportowych, oferuje tysiące strumieni o niskim opóźnieniu, w tym treści, które nigdy wcześniej nie były dostępne dla bukmacherów.

Skupiając się na meczach rozgrywanych poza godzinami szczytu, usługa pozwala operatorom oferować bardziej angażujące doświadczenie przez całą dobę, poprawiając obstawianie zakładów i utrzymanie klientów podczas cichych okresów planowania.

Międzynarodowy operator bet365 jest jednym z pierwszych bukmacherów, którzy wprowadzą ten produkt na rynek, a kolejne zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Wszystkie wideo, nagrane bezpośrednio z boiska lub boiska, są sparowane z oficjalnymi danymi i usługami bukmacherskimi na żywo oraz oferują łatwą integrację z API.

Jack Davison, dyrektor ds. Handlowych w Genius Sports Group, powiedział:

„Nasze bliskie relacje z posiadaczami praw sportowych na całym świecie dały nam dostęp do nowych, wysokiej jakości treści przesyłanych strumieniowo, które znacznie poprawią produkty naszych partnerów bukmacherskich. W połączeniu z szybkimi, dokładnymi danymi na temat tysięcy spotkań, jest to nowy i opłacalny sposób na przyciągnięcie większej liczby klientów dzięki kompletnemu i wciągającemu zakładowi na żywo.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *