Betsoft Gaming przekazał soft łotewskiemu operatorowi 11.lv

Producent gier komputerowych na komputery i urządzenia mobilne, Betsoft Gaming podpisał umowę z łotewskim operatorem kasyn 11.lv.

Zgodnie z warunkami umowy partnerskiej, 11lv doda do swojej biblioteki każdą certyfikowaną na Łotwie grę Betsoft, w tym kluczowe treści z kolekcji Slots3.

Założona w 2013 r. w centrum Rygi 11.lv odnotowała stabilny i trwały wzrost – szybko stała się trzecim co do wielkości operatorem internetowym na łotewskim rynku regulowanym. Obecnie firma zatrudnia 15 osób w swoich zakładach na żywo, w zakładach sportowych, kasynie RNG i na żywo w kasynach. W uznaniu tego sukcesu wielonarodowa firma oferująca gry MRG zdecydowała się na zakup większościowego pakietu w 11.lv w maju 2018 roku.

Annamaria Anastasi, dyrektor ds. Marketingu w Betsoft, skomentowała:

„11.lv to historia sukcesu z kilku różnych perspektyw, która pasuje do firmy, której misją jest” Rozwój poprzez oferowanie światowej klasy rozrywki i emocji naszym klientom. Współpraca 11lv i Betsoft zapewni graczom są wyposażone w najlepszy możliwy wybór światowych gier automatowych. Cieszymy się, że możemy być częścią wizji jednego z czołowych graczy na ekscytującym rynku łotewskim. „

Dzięki wsparciu MRG, 11lv może również eksplorować ekspansję geograficzną w najbliższej przyszłości, z możliwością dodania nowych treści Betsoft do swojego portfolio w czasie.

„Staramy się oferować naszym graczom najlepszą możliwą zawartość” – wyjaśnił Janis Tregers, prezes zarządu w macierzystej firmie 11.lv SIA viensviens.lv. „Chcemy zaoferować lepsze wrażenia, oferując naszym klientom szeroki wybór rozrywek i promując najbardziej odpowiednie gry dla każdego gracza. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź naszych graczy, dodając wspaniałe gry Betsoft do naszego portfolio. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *