Black Hawk Deluxe

Skrzynie po brzegi wypełnione złotem i drogocenną biżuterią czekają na znalazcę w slocie Black Hawk Deluxe od Wazdana!

Black Hawk Deluxe od Wazdana posiada 4 walce oraz 54 linie płatnicze, a dzięki fantastycznym funkcjom dodatkowym i ciekawemu motywowi przewodniemu oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Gra została stworzona w technologii HTML5, co oznacza, że jest dostępna na tabletach i telefonach komórkowych umożliwiając zabawę praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze.

Na walcach Black Hawk Deluxe gracze znajdą symbole, które przedstawiają upiorne szkielety, skrzynie pełne złota, mroczny zamek, bramę zamkową i oczywiście tytułowego czarnego jastrzębia. Są tutaj też symbole karciane o mniejszej wartości, takie jak J, Q, K i A oraz symbol specjalny w postaci ozdobionego srebrem jajka. Symbol Wild powinien okazać się bardzo pomocny podczas kręcenia walcami, ponieważ zastępuje wszystkie inne symbole.

Black Hawk Deluxe to odświeżona wersja bardzo popularnego slota Black Hawk, więc każdy entuzjasta poprzedniej edycji gry powinien spróbować nowego tworu od Wazdana. W szczególności, że nowa wersja udostępnia unikalne funkcje, takie jak możliwość zmiany poziomów Volatility, widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii oraz grę ryzyko dostosowaną do tematyki gry.

Black Hawk Deluxe to nie tylko wspaniała grafika i ciekawy motyw, ale także świetne funkcje dodatkowe takie jak Wild, który może napełnić nasze kieszenie złotem w mgnieniu oka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *