Brytyjski regulator odrzuca oskarżenia ze strony pracowników

Funkcjonariusz ds. licencjonowania w Wakefield Council, Dave Hollis, niedawno oskarżył Komisję ds. Gier Hazardowych (UKGC) o zatrudnienie tylko jednego „urzędnika odpowiedzialnego za egzekwowanie prawa” dla całego północnego obszaru Anglii.

Jednak regulator zaprzeczył tym zarzutom i powiedział, że ma mnóstwo pracowników do pokrycia obszaru, który obejmuje 190 mil, z północy na południe.

Podczas debaty na temat polityki hazardowej Rady Hollis pochwalił funkcjonariusza ds. egzekwowania prawa, który ściśle współpracuje z władzami hrabstwa i wyjaśnił:

„Ściśle współpracujemy z Komisją ds. Gier Hazardowych. Mamy urzędnika odpowiedzialnego za egzekwowanie prawa, który jest z nami w kontakcie i zawsze jest chętny do współpracy z nami. Jest bardzo dobra. „

Ponadto stwierdził: „Kłopot w tym, że jego region przechodzi z South Yorkshire aż do szkockich granic. Mamy tam tylko jednego komornika ds. egzekwowania prawa w Gambling Commission na północy Anglii.

„Jest 31 menedżerów ds. zgodności egzekwowania prawa w Anglii, Walii i Szkocji”, – powiedział w odpowiedzi na ten zarzut rzecznik Komisji ds. Gier Hazardowych i dodał: „Chociaż dziewięciu z nich ma swoją siedzibę w północnej Anglii, wszyscy 31 działają aktywnie i reaktywnie we wszystkich regionach, aby zapewnić uprawianie uczciwego hazardu, bezpiecznego i wolnego od przestępstw. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *