Ciągle bez zwycięzcy w loterii weteranów

loteria

W loterii Queen of Hearts organizowanej przez legion weteranów VFW w powiecie McHenry po wtorkowym losowaniu nie ma jeszcze zwycięzcy. Pula wzrosła do $5.1 mln, z tego nieco ponad 2 mln trafią do zwycięzcy.

Organizatorzy będą losować, dopóki nie zostanie wyłoniony zwycięzca. Pozostało 12 liczb. W loterii używana jest talia z 22 kartami, a nie 54 jak rok temu. Z talii wybierane są losowo karty i umieszczane w ponumerowanych kopertach.

Gracze kupują losy i piszą numer na odwrocie każdego z nich. Co tydzień losowany jest kupon, koperta, na której znajduje się ta sama liczba co na losie, jest otwierana, a znajdująca się w niej karta ujawniana. Jeśli to dama kier (queen of hearts) gracz wygrywa główną nagrodę. Jeśli karta jest inna, dostaje przypisaną do niej nagrodę.

Gracze otrzymają $5,000 za 10-tkę, $10,000 za waleta, $15,000 za króla, $20,000 za asa, $25,000 za damę pik, trefl i karo oraz $30,000 za jokera.

Losy kosztują $5 i sprzedawane są we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. W loterię zaangażowanych jest 30 ochotników i pracowników.

Czterdzieści procent puli sfinansuje programy dla weteranów i ulepszenia obiektu, a 10 proc. przekazane zostanie na losowanie w następny tydzień.

Całość czytaj na: infolinia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *