Cios w nielegalny hazard

KMP w Kielcach

Tylko od wtorku kieleccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą, wsparci przez funkcjonariuszy ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego zlikwidowali 3 punkty z nielegalnymi automatami do gier. Stróże prawa na terenie Kielc, Chmielnika i Daleszyc zarekwirowali 8 urządzeń, wykorzystywanych z pominięciem prawa.

Każdego dnia mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach prowadzą intensywne czynności w celu zwalczenia nielegalnych procederów finansowych. Wśród najczęściej pojawiających się są przypadki organizowania nielegalnego hazardu na automatach. W ramach działań policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ściśle współpracują z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Od początku tego tygodnia stróże prawa codziennie konfiskowali nielegalne urządzenia.

Łącznie od wtorku funkcjonariusze zabezpieczyli 8 urządzeń do gier, które wykorzystywane były w sposób niezgodny z przepisami. Policjanci wspólnie z celnikami odwiedzali kolejno punkty w Kielcach, Daleszycach i Chmielniku. W trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli także pieniądze pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu.

Zgodnie z polskim prawem właścicielom automatów grożą teraz 3 lata więzienia oraz do 100 000 grzywny za każde z tych urządzeń.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

2 komentarze(y) w “Cios w nielegalny hazard

  1. te ciosy w Kielcach to jakies jaja , z polowa artykulow tu jest o Kielcach i okolicach, wciąż likwidują i zlikwidować nie mogą:)

    1. propaganda, aby Kowalski czuł się bezpiecznie i słyszał o ciągłych sukcesach w likwidacji nielegalnych salonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *