Cloudbet podnosi ante z limitami kryptowalutowymi Pucharu Świata

Szanowany bukmacher bitcoinowy, Cloudbet ujawnił, w jaki sposób stara się ustawić swoją ofertę z dala od wysokich limitów zakładów na Mistrzostwa Świata w 2018 w Rosji.

Potwierdzając swoją reputację oferowania wysokich limitów zakładów kryptograficznych, Cloudbet akceptuje zakłady o wartości do 20BTC / 140BCH na etapach Pucharu Świata i Stawkach Knockout, z limitami rosnącymi do 100BTC / 700BCH do finału w Moskwie 15 lipca [prawie 600 000 € na dzisiejszym Kurs wymiany].

Komentując ofertę, Mirio Mella, dyrektor ds. Akwizycji Cloudbet powiedział:

„Zakłady Bitcoin naprawdę dojrzewają na Mistrzostwach Świata w 2018 roku, więc chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego. Limity 100BTC lub 700BCH wydawały się być seksowną liczbą w finale, podczas gdy 20BTC lub 140BCH dla fazy grupowej i pucharowej to raczej karma dla kurcząt. To może być pierwszy Puchar Świata w historii, w którym najwyższe limity zakładów są dostępne tylko dla graczy z bitcoinem. „

Limity w Cloudbet nie tylko są najwyższe w przypadku krypto-zakładów – z pewnej odległości – również obniżają poziomy oferowane przez uznane bukmacherskie zakłady sportowe. Takie limity zakładów powinny zaspokoić apetyt na duże zakłady z rosnącej liczby high-roolerów bitcoinowych, a jeśli obstawiający chcą mieć jeszcze większą ekspozycję na World Cup w Cloudbet, mogą po prostu ponownie obstawić w tej samej wysokości.

Chociaż Bitcoin urodził się w 2009 roku, tegoroczna impreza w Rosji jest pierwszą, w której zakłady na Bitcoin stawały się głównym nurtem. Cloudbet, założony w 2013 roku, ma na celu zaspokojenie niespotykanego wcześniej popytu dla osób, które wykorzystują wydarzenie piłkarskie jako doskonałą okazję do przyłączenia się do rewolucji bukmacherskiej.

I to właśnie unikatowe cechy bitcoina – takie jak niskie opłaty, szybkie transakcje i brak oszustwa – umożliwiają Cloudbet oferowanie tego rodzaju limitów, stanowiąc wyraźny kontrast w stosunku do polityki mówiącej, żeby ograniczyć kwotę którą gracze mogą obstawić lub po prostu zamknąć te zakłady które odnoszą sukcesy.

Podczas gdy górne limity Cloudbet niewątpliwie spodobają się bitcoinowym wielorybom, platforma jest przeznaczona dla wszystkich graczy typu bitcoin. Nowi klienci mogą obstawiać przy minimalnych stawkach za udział w Pucharze Świata tak niskich jak 0,0001 BTC, a niedawno wprowadzony blog zakładów Bukmacher oferuje przydatne treści, które pomogą początkującym graczom przejść przez świat zakładów kryptograficznych.

Rosja 2018 to pierwszy przypadek, w którym Mistrzostwa Świata będą się koncentrować na krypto-bukmacherach, jeśli strategia Cloudbet dotycząca odwoływania się do wielorybów się spełni, grupa może dalej stać się liderem ekosystemu zakładów kryptograficznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *