Corrida Romance DeLuxe – to Wazdan czystej krwi

Corrida Romance Deluxe ze swoimi fantastycznymi możliwościami oraz interesującym motywem przewodnim z pewnością zapewni wiele godzin rozrywki każdemu graczowi! Zostań nieustraszonym matadorem w ekscytującym slocie Corrida Romance Deluxe i wykorzystaj jego funkcje, aby wygrać ogromne nagrody!

Corrida Romance Deluxe od firmy Wazdan posiada 5 walców, 20 linii płatniczych i kilka naprawdę ciekawych funkcji dodatkowych, które mogą przynieść wielkie nagrody. Slot przenosi graczy do słonecznej Hiszpanii, gdzie czeka ich szalona corrida, gwarantująca mnóstwo zabawy i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Na walcach Corrida Romance Deluxe entuzjaści gier kasynowych znajdą symbole przedstawiające tancerkę flamenco, gitarzystę, symbole Wild i Scatter oraz mniej wartościowe ikony karciane takie jak 9, 10, J, Q, K oraz A. Slot jest zaprojektowany w oparciu o technologię HTML5, co gwarantuje płynną rozgrywkę także na tabletach i smartfonach.

Świetna grafika oraz możliwość włączenia Corrida Romance Deluxe na urządzeniach mobilnych to nie jedyne plusy tej gry. Są nimi także dodatkowe funkcje, które dają szanse na jeszcze większe wygrane!

Jedną z nich jest symbol Wild reprezentowany przez przystojnego matadora. Symbol ten może zastąpić każdy inny występujący w grze (oprócz Scattera), co zwiększa szanse na skompletowanie linii wygrywającej.

Kolejną świetną funkcją są darmowe obroty, które można odblokować tylko wtedy, gdy na walcach pojawią się trzy Scattery – symbole wściekłego byka. Jako bonus gracze otrzymują 10 darmowych obrotów, dzięki którym można zdobyć sowite nagrody. Dodatkowo, jeśli podczas trwania bonusu na środkowym walcu pojawi się symbol piki, to nagrody zostają podwojone.

W celu zapewnienia jeszcze bardziej emocjonującej rozgrywki, Corrida Romance Deluxe jest wyposażona w unikalne funkcje Wazdana, takie jak poziomy Volatility, dostosowana do tematyki slota gra ryzyko, tryb oszczędzania baterii oraz widok podzielonego ekranu. Nowe funkcjonalności od Wazdana są jedyne w swoim rodzaju, co oznacza, że gracz nie znajdzie ich w slotach innych dostawców gier.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *