Cztery gry, cztery krainy!

Kingdoms Rise już jest w Polsce! Ta wyjątkowa seria gier dołączyła do bogatego portfolio Total Casino 16 marca. Seria składa się z czterech tytułów: Reign of Ice, Forbidden Forest, Sands of Fury i Guardians of the Abyss, a w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne światy!

Kingdoms Rise oferuje dodatkową rozrywkę w postaci sklepu z nagrodami, które można nabyć wymieniają wcześniej zdobyte podczas gry tokeny. Gracze mogą swobodnie poruszać się po mapie świata Kingdoms Rise i płynnie przemieszczać się z jednej gry do drugiej, co znacznie urozmaica całą rozgrywkę.

Mapa Kingdoms Rise

Mapa umożliwia graczom płynną nawigację po serii gier. Gracze mogą odkrywać każde królestwo i uruchamiać gry, klikając przycisk flagi. Mapa Kingdoms Rise została opracowana tak, aby działała jak lobby dla wszystkich gier z serii. Gracze mogą przeglądać dostępne gry, a także uzyskać informacje na temat każdej z gier.

Sklep z Nagrodami Kingdoms Rise

Tokeny zdobywane w grach można wymienić w Sklepie z Nagrodami, aby odblokować dodatkową zawartość. Gracze otrzymują do 15 tokenów na obrót w każdej z gier Kingdoms Rise. Tokeny można wymienić w Sklepie z Nagrodami, który jest częścią każdej gry z serii. Dzięki tej funkcji gracze mogą przejąć kontrolę nad rozgrywką i wracać do ulubionych funkcji.

Trzy jakcpoty do trafienia

Gry z serii Kingdoms Rise dają możliwość trafienia aż trzech jackpotów. Zawsze jest o co grać, bo każdego dnia pada jackpot.

  • Epic Jackpot – duży jackpot, który może być trafiony w dowolnym momencie
  • Power Strike Jackpot – jackpot, który musi być trafiony zanim zostanie osiągnięta wyznaczona kwota
  • Daily Strike Jackpot – jackpot, który musi być trafiony w określonym czasie. Daje różne wygrane każdego dnia.

Kingdoms Rise Forbidden Forest

Przemierzaj zakazany las Kingdoms Rise Forbidden Forest i poluj na kuszące skarby w tym automacie z 576 płatnymi liniami. Pradawni wojownicy strzegą wielkich bogactw. Symbol Night Owl oferuje Respins z przemieszczającymi się symbolami Wild. Wymieniaj tokeny na Respins w dogodnym momencie. Każde zakręcenie bębnem może prowadzić do wygrania jednego z trzech jackpotów.

Kingdoms Rise Guardians of the Abyss

Odkrywaj podwodną cywilizację w tym imponującym 25-liniowym automacie. Strażnicy królestwa pomogą uruchomić 1 z 3 trybów Free Games. Trafiaj dodatkowe, wysoko płatne symbole Wild i wielkie mnożniki. Korzystaj z tokenów, aby uzyskać Respins. Wygraj jeden z trzech jackpotów Kingdoms Rise przy każdym obrocie.

Kingdoms Rise Reign of Ice

Sceneria gry osadzona jest w królestwie lodu. Funkcja Hammer Respins pozwala zamrozić symbole Wild i korzystać z mnożników nawet x5. W tym 25-liniowym automacie Kingdoms Rise możesz trafić symbole Wild Barbarzyńcy lub Walkirii, które pozwolą zwiększyć wygrane. Używaj tokenów, aby wymienić je na funkcję Respin.

Kingdoms Rise Sands of Fury

Dołącz do mistrzowskiej załogi i poluj na wygraną w tym 20-liniowym automacie. Uważaj, aby nie pochłonęły Cię piaski pustyni. Postacie na bębnach aktywują takie funkcje jak blokowanie symboli Wild i Respins. Wygrywaj i wymieniaj tokeny. Pamiętaj, możesz trafić jeden z trzech jackpotów Kingdoms Rise przy każdym obrocie.

Aby zagrać w grę Kongsdom Rise należy kliknąć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *