Czwarty stan USA legalizuje poker online

PokerStars spodziewa się wejścia na pokerowy rynek pokera Pennsylvania i twierdzi, że będzie miał swoje miejsce przy tym stole, gdy legalne serwisy pokerowe zaczną działać w Pensylwanii, mniej niż miesiąc po zalegalizowaniu hazardu internetowego w Keystone State.

Jednak największa na świecie strona pokerowa może potrzebować znaleźć partnera, który sprawi, że marzenie to stanie się rzeczywistością.

Jest jednak pewien problem z wejściem na rynek gier hazardowych w Pensylwanii przez PokerStars. Stars Group, spółka macierzysta strony pokerowej, nie prowadzi kasyn na terenie kraju. Niedawno przyjęty House Bill 2150 zezwala tylko 12 państwowym firmom na uzyskanie prawa do gry hazardowej online oraz udostępnia 13 miejsce na otwarcie Live! w hotelach i kasynie w Filadelfii.

Dopóki PokerStars nie rozwiąże problemu hazardu naziemnego, jedyną alternatywą wydaje się być umowa partnerska z jednym z obecnych kasyn w tym stanie.

Kierownictwo Stars Group planuje jednak być „jedną z pierwszych” stron pokerowych w stanie Keystone. Dyrektor Naczelny firmy, Marlon Goldstein, zgadza się, że bilet PokerStars do Pensylwanii jest zawarty w umowie partnerskiej, ale nie sprecyzował, które kasyno (kasyna) mogą być w grze.

Pozytywny krok naprzód.

Niedawno uchwalone ustawodawstwo czyni z Pensylwanii czwarty stan USA, które zalegalizuje pokera online. New Jersey, Nevada i Delaware mają już legalne strony pokerowe.

To była długa droga do legalizacji dla mieszkańców stanu Keystone, z których wielu podróżowało przez granice państwowe do New Jersey w ciągu ostatnich kilku lat, aby grać online. Wychodząc na rynek w 2016 r. wielu ekspertów oczekiwało, że Pensylwia przejdzie przez to ustawodawstwo znacznie szybciej, ale ze względu na typowe spory polityczne, gracze pokerowi w tym stanie zmuszeni byli czekać jeszcze przez rok.

Wielu graczy w pokera ma nadzieję, że decyzja Pensylwanii o zalegalizowaniu hazardu internetowego spowoduje, że kolejne stany pójdą w jego ślady. Ale nie ma sposobu, aby ustalić harmonogram lub prognozy na temat przyszłości pokera online w innych stanach.

Jest to jednak pozytywny krok naprzód w branży pokera online w Ameryce po sześciu latach frustracji od zamknięcia Black Friday w DoJ PokerStars, Full Tilt Poker, Absolute Poker i Ultimate Bet, wszystkich wiodących witryn pokerowych.

Gigant internetowy pewny siebie.

PokerStars jest obecnie dostępny tylko dla amerykańskich graczy w New Jersey, ale Grupa Stars kontynuuje walkę o prowadzenie działalności w większej liczbie państw po raz pierwszy od kwietnia 2011 r., Zaczynając od Pensylwanii.

Dyrektor generalny Stars Group Rafi Ashkenazi powiedział – „nasza firma jest przygotowana na wykorzystanie pozytywnego impulsu w globalnym rozwoju gier online i że PokerStars zamierza być jednym z pierwszych operatorów, którzy pojawią się w Pensylwanii, gdy państwo otworzy swoje drzwi do Internetu poker.”

Ale jego firma będzie musiała znaleźć partnera lub ten cel nie zostanie zrealizowany.

Źródło: Yogonet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *