Czy i tym razem Eurojackpot przyniesie wielką wygraną?

Eurojackpot 09.08.2019 już dziś wieczorem. Wtedy przekonamy się, jakie liczby tym razem okażą się szczęśliwymi.

Czy na twoim kuponie widnieją takie same liczby? Przekonasz się już dziś wieczór. Losowanie Eurojackpot 09.08.2019 odbędzie się w piątek wieczorem, a do godz. 19 czynne będą kolektury.
Jeszcze zdążysz dokupić los na loterię i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na wygranie w Eurojackpot 09.08.2019.

Jak ci poszło podczas ostatniego losowania Eurojackpot (02.08.2019)? Czy twoje szczęśliwe liczby tym razem zostały wylosowane? Czy wiesz już, na co przeznaczysz wielką wygraną? Bez względu na to, w jakim stopniu jesteś przygotowany na wygraną, sprawdź, jakie liczby padły podczas piątkowego losowania Eurojackpot.

Lotto Eurojackpot to gra liczbowa organizowana w całej Europie, zapewniająca dzięki temu dużo wyższe nagrody od gier organizowanych w poszczególnych krajach. Poza Polską, w grze biorą udział także Węgry, Włochy, Szwecja, Słowenia, Słowacja, Norwegia, Niemcy, Łotwa, Litwa, Islandia, Holandia, Hiszpania, Finlandia, Estonia, Dania, Czechy i Chorwacja.

Losowania Eurojackpot, w przeciwieństwie do losowania Lotto odbywają się nie w Polsce, a w Helsinkach. Wyniki losowania Eurojackpot poznasz co piątek o godzinie 21:00.Losowanie Eurojackpot jest co piątek o 21:00

Losowania nie są transmitowane na żywo, ale są rejestrowane. Totalizator Sportowy udostępnia nagrania na swoich stronach.Maszyna losująca Eurojackpot losuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb, nazywanych euronumerami.

Losowania Eurojackpot zazwyczaj nie trwają dłużej niż 3 minuty. Pula nagród na wygrane I stopnia jest w Eurojackpot gwarantowana. Oznacza to, że niezależnie od tego, ile osób wygra, wzbogacą się minimalnie o 10 000 000 Euro. Eurojackpot jest grą kumulacyjną, czyli jeśli wygrana I stopnia nie padnie, w kolejnym losowaniu można wygrać więcej.

Regulamin Eurojackpot skonstruowany jest tak, że pula na wygrane I stopnia rośnie maksymalnie do 90 mln Euro. Jeśli ponad tę kwotę zostanie uzbierana nadwyżka, przeznaczana jest na wygrane drugiego stopnia.

W loterii Eurojackpot możesz wziąć udział korzystając z usług Totalizatora Sportowego. Udaj się do jednego z punktów sprzedaży oznaczonych logo Lotto. Zagrać możesz także przez internet, korzystając ze stron Lotto.

Samodzielnie typujesz 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb, lub w pełni zdajesz się na los, grając na chybił-trafił.Tak! 29 czerwca 2018 roku po sprawdzeniu wyników losowania Eurojackpot okazało się, że wyniki zakładu zawartego w Świeradowie-Zdroju przyniosły wygraną ponad 26,5 mln złotych. A była to tylko wygrana drugiego stopnia.

Szczęściarz trafił 5 liczb z zasadniczego losowania Eurojackpot i jedną z dodatkowego losowania (tego, w którym wybiera się 2 z 10 liczb). Maksymalne wygrane padły w loterii już trzykrotnie, w Czechach, Niemczech i Finlandii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *