Czytelnicy E-PLAY korzystają z naszej mobilnej aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Drogi nasz Czytelniku, zwracamy się do Ciebie z prośbą o ułatwienie komunikacji pomiędzy nami i zachęcamy do ściągnięcia i skorzystania z naszej mobilnej aplikacji E-PLAY Online, dostępnej bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store.

Ponad dwa lata temu uruchomiliśmy w obu systemach operacyjnych (iOS i Android) mobilną wersję E-PLAY przeznaczoną dla tych czytelników, którzy korzystają z naszych informacji w telefonach i tabletach.

Do tej pory już ponad 1.500 odbiorców z systemu Android i iOS zainstalowało tą aplikację a liczba jej użytkowników wciąż rośnie.

 

Dlaczego korzystanie z aplikacji mobilnych jest obecnie najlepszą formą komunikacji pomiędzy wydawcą a odbiorcą?

 • Najważniejszym argumentem jest fakt, że przekazywane treści nie podlegają filtracji i cenzurze wynikającej ze specyficznego charakteru publikowanych materiałów.
  W korzystaniu z aplikacji nie zdarzają się częste zawieszania pracy serwerów, blokowanie lub utrudnianie w korzystaniu z przekazywanych materiałów oraz działania „hakerskie”.
 • Czyli bezpieczeństwo i wygoda jest w tym momencie znacznie wyższa niż w bezpośrednim korzystaniu z przekazów wszystkich naszych portali.
 • A należy pamiętać, że prowadzimy obecnie sześć niezależnych stron, każda jest tematycznie związana z określonym działem branży hazardowej.
 • W aplikacji E-PLAY te informacje są umieszczone w jednym miejscu i delegowane są do konkretnego portalu, nie wymagają zatem przeglądania wszystkich naszych stron.
 • W aplikacji podajemy aktualne dane o firmach branży online a także stacjonarnych.
  Tu można znaleźć opisy i ranking firm bukmacherskich działających w Polsce na podstawie wydanych koncesji z podstawowym ich opisem.
 • Jednocześnie można z poziomu aplikacji przenieść się do sekcji demo gier slotowych prezentowanych w niektórych kasynach online i skorzystać z tej bezpłatnej formy rozrywki w sieci.
 • Dodatkową specjalnością aplikacji są specjalnie wyselekcjonowane filmy ze świata rozrywki, sportu i gier, które przedstawiają w sposób dowcipny i rzeczowy tą tematykę.
 • W aplikacji wprowadziliśmy ostatnio dział „Aplikacje” informujący o ciekawych i  ważnych aplikacjach mobilnych, niezbędnych do bezpiecznego korzystania z hazardu w sieci.
 • Codziennie uzupełniamy naszą aplikację o nowe treści, jest to dla nas bezwzględna konieczność przedstawiania świata hazardu jakim on aktualnie jest.

Powyżej prezentujemy screeny niektórych stron naszej aplikacji.

Zachęcamy zatem Czytelników do zainstalowania naszej aplikacji na swoich mobilnych urządzeniach i korzystanie z tego bezpośredniego sposobu komunikacji. Jednocześnie przypominamy o częstym aktualizowaniu aplikacji poprzez czyszczeniu jej z pamięci podręcznej urządzenia. Tylko w ten sposób można w niektórych urządzeniach Apple i Android aktualizować przekazywane dane i materiały wysyłane przez zespół E-PLAY do czytelnika.

Życzymy dużo przyjemności z korzystania z naszej aplikacji i prosimy o uwagi wynikające z jej funkcjonowania. Czytelnik jest dla nas najważniejszym celem, toteż żadna z Waszych uwag nie zostanie pominięta lub odrzucona, wnikliwie nad nimi się pochylimy aby poprawiać nasze dzieło.

Uwagi proszę kierować na adres: biuro@e-play.pl

Aby ściągnąć aplikację E-PLAY online należy wejść na strony podane poniżej i postępować zgodnie z instrukcją:

    

Do zobaczenia w sieci.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *