Freibier- to slot ze święta piwoszy

Wypełnij swoją twarz zwycięstwem w grze Freibier! Ten slot do gry został zaprogramowany w austriackim Greentube – części Novomatic Group. To jest gra o tematyce Oktoberfest i dotyczy świętowania charakterystycznej okazji w niemieckiej kulturze – w szczególności konsumpcji piwa!

Z 5 bębnów i 40 linii wygrywających gracze w grze na pewno powinni ugasić pragnienie pewnych zwycięstw, z których niektóre są warte aż do 1,000x wartość zakładu na linii.

Zapewniając wszystkich graczy, że dobre rzeczy powinny być darmowe, ten automat wideo oferuje smaczną walkę z darmowymi spinami dla graczy. Trzeba przyznać, że gra może zrobić znacznie więcej, aby zapewnić bardziej unikalne smaki w dziale fabularnym tej gry.

Oktoberfest obchodzony jest w październiku co roku w Niemczech, gromadząc dużą rzeszę ludzi, aby można świętować jedną z najlepszych rzeczy w życiu – picie piwa.

A największą frajdę daje darmowe piwo!

Ten slot video składa hołd popularnemu festiwalowi ludowemu aż w pięciu kręcących się rolkach. Symbole użyte w grze są smakołykami z kraju europejskiego, kuflami piwa pełne po brzegi, z pieczywa znajdziemy tu precelki i ciasteczka, poznamy smak pieczonych mięs i przede wszystkim kuflami piwa dosłownie spieniającymi po bokach.

To brzmi jak nasze wspomnienie z piwnej imprezy.

Jeśli jesteś głodny (i oczywiście spragniony) tylko po przeczytaniu opisu o tych przyjemnościach co ten slot ma do zaoferowania, powinieneś po prostu poczekać, aż Twoje oczy wkrótce skoncentrują się na tej grze.

To dlatego, że nie ma bardziej innowacyjnych i lepszych gier niż te wyprodukowane przez Greentube, gdzie każde użyte tu symbole są bardzo smakowite a dźwięki przypominają o rozkosznych przyjemnościach Octoberfest.

Spróbuj sam i zaznaj tej piwnej przyjemności już dziś.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *