Datawalk z umową na tropienie nadużyć hazardowych w USA

datawalk

Wrocławska spółka informatyczna DataWalk poinformowała we wtorek 27 sierpnia o rozpoczęciu kolejnego w ostatnim czasie pilotażowego projektu w Stanach Zjednoczonych. Tym razem na skorzystanie z usług DataWalk zdecydowała się jedna ze Stanowych Agencji Regulacyjnych w USA. Informacja ta nie uszła uwadze akcjonariuszy spółki – na środowej sesji kurs akcji DataWalk rośnie o ponad 5,5%.

DataWalk rozpoczął współpracę w ramach programu pilotażowego z niewymienioną z nazwy Stanową Agencją Regulacyjną w USA. W jego ramach spółka zajmie się wdrożeniem swojej autorskiej platformy analitycznej w Agencji, która będzie testować jej funkcjonowanie w zakresie nadzoru regulacyjnego i inwestygacji nadużyć w branży hazardowej.

Czas trwania programu i jego dokładny zakres nie został określony przez spółkę, należy również pamiętać że program pilotażowy nie jest równoznaczny z rozpoczęciem regularnej współpracy.

12 sierpnia zarząd spółki zapowiedział, że 2019 r. będzie przełomowy pod względem przychodów, m.in. z powodu planowanego podpisania kilkudziesięciu umów z klientami z USA.

Całość czytaj na: fxmag.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *