Do wygrania w loterii wart ponad 5 mln funtów dom

loterii

Za jedyne 13,50 funtów można stać się właścicielem wartego 5,25 mln pałacyku. Właściciele zdecydowali się wystawić 6-sypialniany dom jako nagrodę w loterii po 9 miesiącach bezskutecznych prób sprzedaży.

Należąca do Nigela i Melanie Walsh nieruchomość, znana pod nazwą Dancers Hill House, jest gregoriańskim zabytkiem II klasy. Leży on na 17 tys. m kw. ziemi, tuż przy M25 na północy Londynu.

„Znajduje się w nim 6 sypialni, 2 łazienki i 2 salony, kino, siłownia i pokój z winami. Na terenie posiadłości jest także jezioro z 2 tys. ryb. 65-letnia właścicielka określa go jako wspaniały stary dom w ślicznej okolicy”

Pani Walsh przyznaje, że rozstanie z domem, „w którym panowało wiele radości i zabawy”, będzie dla niej wielką stratą, jednak stał się on za duży tylko dla niej i męża.

„Ten dom potrzebuje nowej rodziny, nowego rozdziału. Miał wspaniałe życie” – wyznaje matka trojga dorosłych dzieci.

Para zakupiła posiadłość w 1992 roku, a wprowadziła się po trwającym niemal rok remoncie.

Zlokalizowany zaledwie 22 km od centrum Londynu w Hertfordshire pałacyk ma dogodny dostęp do głównych stołecznych lotnisk.

„Mamy nadzieję, że w loterii wygra ktoś, kto będzie go kochał tak, jak my. Chciałabym, by była to rodzina, która wniesie tu życie i będzie miała dużo dobrej zabawy” – dodaje właścicielka.

Uczestnicy konkursu muszą odpowiedzieć na pytanie, a następnie kupić los (link do konkursu znajduje się TUTAJ).

Konkurs zostanie zamknięty 16 grudnia tego roku lub wcześniej, jeśli sprzeda się 600 tys. kuponów.

Źródło: londynek.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *