Dokonał rozboju na pracownicy salonu gier w Markach

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie zdarzenia jakie miało miejsce 17 kwietnia 2020r w Markach przy ul. Rydza Śmigłego, gdzie sprawca posługując się przedmiotem przypominającym broń palną w postaci pistoletu, dokonał rozboju na pracownicy salonu gier HOT SPOT.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Sportowej 5 w Markach.

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie rozboju jaki miał miejsce 17 kwietnia 2020r w Markach przy ul. Rydza Śmigłego, gdzie sprawca posługując się przedmiotem przypominającym broń palną w postaci pistoletu, dokonał rozboju na pracowni salonu gier HOT SPOT. Wizerunek osoby – mężczyzna około 40-50 lat, wzrostu ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, charakterystyczne włosy i zarost w kolorze jasno rudym, mogący mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na stacji paliw.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 47 72 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: [email protected]

 1. Czy ktoś wie tak naprawdę co dzieje się z firmą co wstawia automaty Futura?
  W Google wpisuje to wyświetlają się wyroki sądów administracyjnych z końca 2019 roku.
  Ma ktoś może styczność z tym, co jest co?

  1. Jakoś tu słabo w tych komentarz chyba branża się wykrusza, kiedyś tu było gwarno. Pewnie myślący dali sobie spokój z tym biznesem a reszta płaci kary albo pozamykani dlatego taka cisza.

   1. bo nic się nie dzieje, rutyna. Przez wirusa było pozamykane, ale już ruszyły gralnie. Do newsów typu „zabezpieczono nielegalne maszyny”, dojdą teraz „kara od sanepidu za urządzanie gier”. A i tak przysłowiowy Jan Kowalski tego nie zapłaci.

 2. Typ ma na Imię Jurek mieszka na Włochach w Warszawie działają we trzech dokonali szeregu napadów ale nikt dotąd nie zgłaszał bo się bali kontroli.
  Jurek pofarbował włosy po już był rozpoznawalny często jest w czapce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *