Dokonała przestępstwa grając w wirtualnego pokera

poker

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zatrzymali ajentkę jednego ze sklepów na terenie powiatu kłodzkiego. Kobieta została zatrzymana pod zarzutem przywłaszczenia ponad 14 tysięcy złotych.

Policjanci zaraz po zawiadomieniu o przywłaszczeniu pieniędzy na szkodę jednej ze spółek posiadających sklepy na terenie powiatu kłodzkiego pojechali do punktu handlowego, gdzie zabezpieczyli materiał dowodowy i zatrzymali ajentkę sklepu. 42-letnia kobieta przyznała się do przestępstwa przywłaszczenia. Ustalono, że 42-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego w pierwszym kwartale br. dokonała przywłaszczenia papierosów oraz pieniędzy powodując straty w wys. ponad 14 tys. zł. Ustalono, że kobieta uczestniczyła w wirtualnej grze w pokera.

Dokonywała ona wydruku kart zasilających PSC i doładowywała wirtualne konta graczy nie płacąc za usługę. Ponadto podejrzana przekazywała konwojentom utarg wpisując na kopercie kwotę niezgodną ze stanem faktycznym, a także brała ze sklepu papierosy nie płacąc za nie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom przedstawić 42-letniej mieszkance powiatu kłodzkiego zarzut przywłaszczenia. Podejrzana przyznała się do zarzucanego czynu.

O jej dalszych losach zadecyduje wkrótce sąd. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *