Dwa nielegalne salony gier hazardowych zlikwidowane

automaty do gier

Mysłowiccy policjanci działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali dwa nielegalne salony gier hazardowych funkcjonujące na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 11 automatów do gier, dokumentację oraz gotówkę w kwocie prawie 10 000zł.

Policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą w ramach prowadzonych działań operacyjnych ustalili, że na terenie miasta funkcjonują dwa nielegalne salony gier hazardowych. W dniu 25 kwietnia, wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego oraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej dokonali kontroli podejrzanych lokali.

W pierwszym ze skontrolowanych lokali, znajdującym się przy ul. Chopina, funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów do gier, dokumentację oraz gotówkę w kwocie prawie 10 000zł.

Drugi ze zlikwidowanych salonów mieścił się przy ul. Katowickiej, a w nim 5 nielegalnych automatów. Oba salony funkcjonowały pod przykrywką innych, legalnych działalności.

W sprawie wszczęto postępowanie karne skarbowe, które wyjaśni wszystkie okoliczności sprawy i ustali odpowiedzialność poszczególnych osób zaangażowanych w nielegalny proceder.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *