Dwie wielkie wygrane Lotto w jednej kolekturze

loteria

Przedwczoraj był naprawdę szczęśliwy dzień dla graczy LOTTO. Padły dwie „szóstki” w Lotto, każda po 1 179 848,20 zł (obie w tej samej kolekturze w Poznaniu), „piątka” w Mini Lotto w wysokości 266 041,00 zł w Warszawie, 200 000 zł za trafienie 10 z 10 liczb w Keno w Białymstoku i wreszcie dwie wygrane po 100 000 zł w Super Szansie, które odnotowano w jednej miejscowości – Kozy (woj. śląskie).

O takich losowaniach, jak to, pamięta się długie lata. Mamy bowiem do czynienia nie tylko z kilkoma wysokimi wygranymi, ale także z nietypowymi. Właśnie od tych nietypowych zacznijmy opis wyników wtorkowych losowań.

Lotto: Dwie „szóstki”, każda po 1 179 848,20 zł, padły w jednej kolekturze przy Placu Waryńskiego paw. 2 w Poznaniu. Na obu kuponach znalazły się zestawy tych samych sześciu wylosowanych wczoraj liczb: 1, 3, 9, 15, 17, 38. Dodajmy, że kupony zostały nabyte w różnych godzinach na własne liczby. Czyżby jeden z graczy chciał dwa razy dać szansę swoim ulubionym liczbom, czy może dwie osoby miały ten sam pomysł na szczęśliwą „szóstkę”? Tego nie wiemy, niemniej gratulujemy wygranych!

Super Szansa: Kolejne ciekawe wygrane, tym razem w Super Szansie (każda po 100 000 zł), padły w kolekturach przy ul. Klonowej 1 i Bielskiej 5 w miejscowości Kozy (woj. śląskie). Również w tych przypadkach zakłady zawarto na własne liczby. Czy szczęście miał jeden gracz, czy dwóch, którzy wybrali ten sam numer Super Szansy? To pytanie pozostanie bez odpowiedzi. Dodajmy, że w pierwszym przypadku numer Super Szansy aktywowano na kuponie Lotto, a w drugim na Multi Multi.

Mini Lotto: „Piątka” o wartości 266 041,00 zł padła w punkcie LOTTO przy ul. Górczewskiej 212 (TESCO) w Warszawie. Ten gracz zdał się na swoje szczęście i zagrał na chybił trafił.

Keno: Równe 200 000 złotych (za trafienie 10 z 10 liczb) wygrał ktoś, kto odwiedził punkt LOTTO przy ul. Kolejowej 7 w Białymstoku. Ta osoba samodzielnie wytypowała szczęśliwą „dziesiątkę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *