Dwóch Rosjan zatrzymano za oszustwa w grze w pokera

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Władze Urugwaju zatrzymały dwóch Rosjan podejrzanych o oszustwa przy grze w pokera w kasynie. Poinformowało o tym we wtorek, 27 grudnia, Diario El Pais, powołując się na ministerstwo spraw wewnętrznych kraju.

Do incydentu doszło w kasynie hotelu Conrad, znajdującego się w mieście Punta del Este na południu kraju. Do organów ścigania dotarła informacja o tym, że mężczyźni próbowali oszukać kasyno podczas gry w pokera.

Jak wspomniano, jeden z graczy za pomocą ukrytej kamery filmował karty w momencie ich rozdania. Jego wspólnik, który znajdował się w pokoju hotelowym, oglądał nagranie i przekazywał niezbędne informacje siedzącemu przy stole. W ten sposób wspólnikom udało się wygrać około 20 tysięcy dolarów.

Podczas przeszukania u zatrzymanych zostały skonfiskowane „różne urządzenia elektroniczne, przeznaczone do transmisji danych audio i wideo oraz specjalne anteny” oraz inne akcesoria.

Nazwiska zatrzymanych nie zostały podane do publicznej wiadomości. Wiadomo tylko, że są to mężczyźni w wieku 39 i 46 lat. Jeden z nich jest profesjonalnym graczem.

Źródło: lenta.ru


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *