E-sport w ofercie zakładów bukmacherskich

Coraz częściej w ofercie zakładów bukmacherskich znajdują się rozgrywki e-sportowe. Jednocześnie, od kilku lat toczy się ożywiona dyskusja na temat tego, czy granie w gry komputerowe w ogóle można zaliczyć do grona dyscyplin sportowych w takim znaczeniu, jakie jest nam najbliższe.

Zagorzali zwolennicy e-sportu widzą w nim sport XXI wieku, który w przyszłości może być równie popularny, jak np. piłka nożna. Z kolei sceptycy wskazują na fakt, że granie na komputerze niewiele wspólnego ma z aktywnością ruchową, która przecież leży u podstaw klasycznego pojmowania sportu jako próby wytrzymałości, szybkości i siły. Fakty są jednak takie, że e-sport cieszy się coraz większą popularnością, co widać również w ofercie bukmacherów.

Gdzie obstawiać e-sport

Niemal wszystkie największe firmy bukmacherskie działające legalnie w naszym kraju mają w swoich ofertach zakłady e-sportowe. Co więcej, obstawianie najpopularniejszych turniejów e-sportowych zaczyna stawać się coraz bardziej dochodowym biznesem, z uwagi na rosnącą popularność typowania e-sportu. Większość z nas pomyśli pewnie, że gry komputerowe obstawiają wyłącznie najmłodsi gracze, którzy bukmacherką parają się wyłącznie online – w końcu nowe technologie to ich świat. Jednak rzeczywistość okazuje się bardziej ciekawa i złożona – w obstawianie wyników meczów i turniejów e-sportowych bawią się również coraz starsi wiekiem gracze, których z pewnością nie da się posądzić o to, że spędzają kilka godzin dziennie na graniu w strzelanki. Co więc skłania miłośników bukmacherki w stronę e-sportu?

Czy na e-sporcie da się zarobić?

Kluczowe są oczywiście 2 rzeczy: bogata oferta zakładów oraz wysokie kursy. Poszczególne zdarzenia mogą przynieść naprawdę dobry zarobek, czego najlepszym dowodem jest oferta LOL e-sport u wielu bukmacherów. Kursy na wydarzenia e-sportowe bardzo często stoją na równie atrakcyjnym poziomie co najlepsze mecze piłkarskie czy hokejowe, nie wspominając o tym, ze często znacznie je przewyższają. Dodatkowym atutem oferty e-sportowej jest szeroki wybór możliwych do obstawiania wydarzeń oraz możliwość grania systemowego zakładów e-sportowych.

Sponsoring drużyn e-sportowych

Możliwość obstawiania zakładów e-sportowych to niejedyny związek bukmacherki z profesjonalnymi drużynami e-sportowymi. Wiele z nich jest sponsorowanych przez firmy z sektora bukmacherskiego, podobnie jak kluby piłkarskie, siatkarskie czy żużlowe. Tego rodzaju współpraca przynosi korzyści obu stronom. Wszystko zaś przekłada się na atrakcyjną ofertę zdarzeń bukmacherskich dla graczy.

Źródło: faktykaliskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *