EGT Interactive na G2E w Las Vegas

Z przyjemnością ogłaszamy, że EGT Interactive będzie uczestniczyć w G2E Vegas 2018 kolejny już rok z rzędu.

Na jednym z największych zgromadzeń profesjonalistów zajmujących się hazardem i grami odbywającymi się w Las Vegas, EGT Interactive podkreśli różnorodność swoich ofert dla kasyn online i najnowocześniejszych rozwiązań biznesowych.

„Ponad 150 automatów wideo, bardzo udana strategia RTP (powrót do odtwarzacza) i wsparcie najwyższej jakości powoduje, że z przyjemnością powitamy odwiedzających na naszym interaktywnym stoisku i pokażemy niektóre z najnowszych udanych propozycji i rozwiązań programowych dla kasyn online. Jako, że jesteśmy jedną z pierwszych firm iGamingowych z certyfikowanymi automatami wideo na rynku kolumbijskim, zrobiliśmy już wielki krok w iGaming w Ameryce Łacińskiej. Teraz nadejdzie chwila, aby nadal rozpowszechniać moc naszych propozycji biznesowych w regionie ”
– powiedział Todor Zahariev, dyrektor zarządzający EGT Interactive.

Odwiedzający będą mieli przyjemność obracać slotami najlepszych wykonawców z portfolio firmy: 40 Super Hot, Burning Hot, Shining Crown, Amazon’s Battle, 81 wygranych, 40 Mega Clover i oczywiście całą resztą, czyli więcej niż 150 propozycji.

Ponieważ propozycje EGT Interactive zostały przeniesione z wieloletniego doświadczenia ze stacjonarnych grach kasynowych EGT, obie firmy zostaną zaprezentowane wspólnie na stoisku 2452.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *