EGT Interactive zaprezentuje swój system Jackpot Scarab na ICE London 2020

Pod koniec ubiegłego roku EGT Interactive ujawnilił już pewne informacje o produkcie Egypt Quest i z powodzeniem zaprezentował je na kilku rynkach. Obecnie bardzo interesujący jest także system Jackpot Scarab.

To zupełnie nowe wydanie tego systemu, pierwsza prezentacja będzie na stoisku EGT S4-350 na ICE. W ramach regularnych nowych comiesięcznych wydań, zaprezentowane zostanie również kilka nowych automatów kasynowych Burning Hot 6 bębnów, 40 Burning Hot 6 bębnów, Bitwa 50 Amazonów, Noc Wampirów i wiele innych.

Jeśli chodzi o nasze cele na 2020 r., kontynuujemy ekspansję na nowo regulowanych rynkach w Europie, ponieważ już ubiegaliśmy się o certyfikację na kilku rynkach Europy Środkowej, co wiąże się z wysokimi oczekiwaniami co do wzrostu naszego produktu. Staramy się również kontynuować drastyczną ekspansję z ubiegłego roku i jeszcze bardziej powiększać naszą sieć operatorów poprzez podpisanie nowych umów partnerskich
”- powiedział Todor Zahariev, CEO EGT Interactive.

EGT Interactive wkracza w nową dekadę z jeszcze bardziej pozytywnymi zmianami. Firma z powodzeniem rozpowszechnia swój profesjonalizm i zapewnia prawdziwe doświadczenie iGaming solidnej bazie graczy na całym świecie i utrzymuje je.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *