Euro Jackpot startuje w Polsce już za miesiąc

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

EuroJackpot to najnowsze międzynarodowe lotto oferujące nie tylko znacznie wyższe nagrody, ale także lepsze szanse na wygraną niż większość znanych lotto na świecie. Teraz, dzięki możliwości zagrania w lotto przez internet możesz wygrywać w EuroJackpot online z każdego miejsca na świecie!

Eurojackpot to loteria, która odbywa się w siedemnastu krajach Europy. Niedługo też będzie dostępna w Polsce. W związku z tym warto poznać kilka bardzo istotnych informacji związanych z tym tematem. Podstawowe zasady są bardzo proste, jednak mimo wszystko warto je poznać zanim zacznie się grać. Można wtenczas też uniknąć wielu problemów jakie wbrew pozorom może sprawić gra liczbowa/losowa Eurojackpot.

EuroJackpot to największa gra liczbowa w Europie. Została ona założona w 2012 roku i od tego czasu zdążyła wyłonić kilkudziesięciu lottomilionerów. Obecnie bierze w niej udział aż 17 różnych krajów, zaś w Polsce loteria ta od 9 września będzie dostępna w kolekturach Lotto i w internecie.

Euro Jackpot zostało zaprojektowane w takie sposób by umożliwić trafienie wygranej jak największej liczbie graczy. Dzięki zdecydowanie wyższym szansom na zwycięstwo niż w popularnym EuroMillions czy amerykańskim PowerBall, szybko przekonasz się, że loteria ta jest właśnie dla Ciebie.

Większe szanse na wygraną przyczyniły się do szybkiego wzrostu zainteresowania lotto EuroJackpot, które w nieco ponad rok przyciągnęło tysiące graczy od Walencji aż po Wilno. Jeśli chcesz wygrać na loterii, nie ma najmniejszej wątpliwości, że masz na to najlepszą szansę grając w lotto EuroJackpot!

Co to jest EuroJackpot? W Polsce loteria ta jest co prawda jeszcze nowością, jednak mieszkańcy 17 innych europejskich krajów, takich jak Niemcy czy Hiszpania, zdążyli się już osłuchać z nazwą lotto EuroJackpot.

Dotychczas nie mogliśmy zagrać w EuroJackpot z tego względu, że nie mieliśmy w Polsce możliwości zakupu losów tej loterii. Teraz jednak, dzięki podpisanej umowie Totalizatora Sportowego i organizatorów EuroJackpot, zaistnieją możliwości gry online. Będzie można wziąć udział w najlepszej loterii na świecie będąc w dowolnym miejscu na ziemi.
Do gry o miliony potrzebujesz jedynie swojego laptopa, tabletu, czy smartfona.

Dzięki wysokim szansom na wygraną lotto EuroJackpot daje możliwość rozbicia multimilionowej puli nagród, dzięki czemu natychmiast staniesz się bogaty jak David Beckham.

Czekamy z rosnącym zainteresowaniem na termin pierwszego losowania, które według Totalizatora Sportowego powinno się odbyć w dniu 9 września br.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *