Festiwal w Soczi coraz bliżej. Imprezy, o których nie można zapomnieć

Soczi jest jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych rosyjskich kurortów, który każdego roku przyciąga setki tysięcy turystów. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu odbędzie się PokerStars Festiwal Soczi.

Podczas tego 7-dniowego turnieju najlepsi gracze z całego świata zawalczą o mistrzowskie tytuły i bardzo wysokie nagrody. Festiwal w Soczi to wydarzenie nie tylko dla najlepszych graczy, lecz dla wszystkich, którzy interesują się pokerem.

PokerStars Festiwal Soczi rozpocznie się już 16 października. Jest to drugi turniej pokerowy, jaki w tym roku organizowany jest w tym pięknym mieście. Pierwszy – PokerStars Championship Soczi miał miejsce w ostatnim tygodniu maja. W głównym turnieju festiwalu zmierzyło się sześciu najlepszych graczy świata. Zwycięzca, Paweł Szirszikow pokonał swojego rodaka Władimira Trojanowskiego i zdobył nagrodę o wartości ok. 515 tysięcy dolarów. Czy PokerStars Festiwal Soczi dostarczy gównie mocnych emocji? Już niedługo będziemy mogli się o tym przekonać.
Festiwal w Soczi to siedem dni pełnych pokerowych rozgrywek na najwyższym poziomie. Do 22 października gracze będą walczyć o dziesiątki nagród wartych od kilku do nawet kilkuset tysięcy dolarów. Najwyższa nagroda zostanie wręczona podczas tzw. Main Event, który odbędzie się 19 października. Pula gwarantowana tego turnieju to 30 milionów rubli, czyli ok. Pół miliona dolarów.

Oczywiście wyjazd na festiwal do Soczi lub udział w nim może się wydawać bardzo dużym i trudnym do zorganizowania przedsięwzięciem. Planowanie podróży, formalności związane z wydaniem wizy oraz inne kwestie organizacyjne wymagają mnóstwo poświęconego czasu i zaangażowania. Warto jednak wziąć udział w tego typu imprezie, ponieważ są to niesamowite wspomnienia, które pozostaną na długi czas.

Organizatorzy PokerStars Festival Soczi przeprowadzili kwalifikacje online dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w turnieju. Gracze, którzy regularnie zapoznawali się z aktualnymi promocjami, jakie widniały na stronie organizatora, na pewno zwrócili na nie uwagę. Zawodnicy z wybranych krajów mogli wygrać tzw. Pakiety startowe o wartości 2,500 dolarów za sztukę. Pakiet zawierał pulę środków na podróż, pięciogwiazdkowy hotel oraz kieszonkowe na pobyt.

Turniej PokerStars to jedna z lepszych okazji, aby odwiedzić najpiękniejszy rosyjski kurort jeszcze w tym roku. Z pewnością piękno kaukaskiej przyrody, mnogość zabytków i dzieł architektonicznych oraz duża ilość ogrodów i zieleni sprawią, że każdy będzie chciał tu, choć jeszcze raz. Ci, którzy tym razem nie mogą pojechać do Soczi, powinni zapoznać się z innymi propozycjami turniejów pokerowych, które odbywają się w największych miastach Europy i Świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *