[FILM] Policja poszukuje sprawców napadu na salon gier

salon gier

Chociaż do rozboju doszło pod koniec października ubiegłego roku, policjanci nadal pracują nad tą sprawą. Z ustaleń mundurowych z III komisariatu wynika, że sprawcami byli trzej młodzi mężczyźni.

Na zabezpieczonym nagraniu z kilku kamer widać jak jeszcze przed wejściem do salonu, wspólnie obmyślają plan napadu. Jeden z nich nakłada na głowę kaptur.

Po chwili mężczyźni wchodzą do środka. Kiedy dwaj podchodzą do automatu udając zainteresowanie grą, trzeci zagaduje pracownicę prosząc o rozmienienie pieniędzy. Kiedy następnie jeden z nich usiłuje dobrać się do szuflady pod ladą, dochodzi do szarpaniny z kobietą. Ta zostaje wepchnięta na zaplecze. Po chwili z pomocą rusza kolejny mężczyzna, który w ostatnim momencie zakłada kominiarkę dla niepoznaki.

Sprawcy uciekają z salonu kradnąc łącznie ponad 1200 złotych gotówki. Cale zdarzenie rozgrywa się na oczach jednego z klientów, który, widząc co się dzieje za jego plecami, kontynuuje swoją grę.

Ktokolwiek rozpoznaje sprawców rozboju na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 58 00 lub 997.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

2 komentarze(y) w “[FILM] Policja poszukuje sprawców napadu na salon gier

  1. W Zgorzelcu i Lubaniu ludzie Od ***** dwa razy napadli mi na lokale zniszczyli mi bary ,nalali kwasu masłowego i straszyli jakimś *****.Nikt nic z tym nie zrobił mimo że pisałam o tym w E-PLAYU(nie wydrukowaliście nawet tego) i zgłosiłam to na Policję.To w jakim celu podajecie takie bzdurne wiadomości,kto wam płaci

    *(Redakcja E-PLAY.: Pani Sabino takie wpisy bez dowodów mają charakter oszczerstwa i pomówienia więc nie możemy podawać nazwy oskarżanych przez Panią przedsiębiorców. Od tego aby ścigać sprawców takich czynów jest Policja, którą Pani, jak sama pisze, zawiadomiła. Proszę zatem o powściągnięcie nerwów i nie szukanie w sytuacji, która Panią dotknęła naszej winy.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *