Fire & Steel czyli super grafika Betsoft

Bądź skoczny na tyle aby wskoczyć do pełnego wyobraźni FIRE & STEEL. Ten wyjątkowo dobrze przygotowany przez Betsoft slot wideo o formacie diamentowym 3-4-5-4-3 zawiera motyw podkreślający epicką bitwę dobra vs zła.

Dzięki wyjątkowo dobrze stworzonej funkcji WILD WARRIORS, wniesiesz swój udział w akcji, gdy Szermierz i Shieldmaiden wypuszczają swoje okrzyki przodków, tworząc Blazing Wilds aby w tym czasie zwiększyć wygrane. Uważaj wówczas gdy krzyżownicy Wojowników krzyżują się ze sobą, wyzwalając energię w trybie bezpłatnych obrotów WOLDS OF THE WILDS z możliwością powtórzenia!

FIRE & STEEL z dumą prezentuje swoje banery dzięki zastosowaniu platformy Shift ™ firmy Betsoft, która wykorzystuje technologię HTML5, która zapewnia płynne animacje o wysokiej rozdzielczości na różnych platformach.

Powoduje to znaczne zmniejszenie się rozmiaru plików, a jednocześnie utrzymuje nasz znany w branży styl 3D. Przy całkowitym obciążeniu na poziomie 19,9 MB, ta gra zapewnia graczom głębokie i bogate doświadczenie, graficznie i funkcjonalnie.

Nic więcej nie pozostaje tylko spróbować samemu się w tej grze. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *