From Dusk Till Dawn ™ to nowy slot z kultowego filmu Greentube

From Dusk Till Dawn ™ to nie tylko obowiązkowy film do zobaczenia, ale także od niedawna gra slotowa, w której występują legendy Hollywood, takie jak George Clooney, Salma Hayek i Quentin Tarantino.

Jeden z najpopularniejszych kultowych filmów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, można odtworzyć już na automatach. From Dusk Till Dawn ™ przynosi braci Gecko w biegu wraz z szalonymi dodatkowymi funkcjami w tym ekscytującym i pełnym akcji automacie. Zobacz znane postacie filmu o 5 bębnach i 50 liniach wygrywających. Czy przetrwają tę szaloną noc? Dowiedz się więcej o ekscytującym nowym automacie From Dusk Till Dawn ™.

Celem gry From Dusk Till Dawn ™ jest wyrównać pięć identycznych symboli obok siebie od lewej do prawej poprzez maksymalnie 50 linii wygrywających. Minimalna kombinacja dwóch lub trzech pasujących symboli zaczynających się od lewej szpuli płacącej. Symbol Wild zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter, tworząc zwycięskie kombinacje i zwiększając szanse na wygraną.

Niektóre wyjątkowe bonusy sprawiają, że ta gra jest wyjątkowa: Tańczący Bonus używa symbolu Santandico Pandemonium Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole i może zmieniać rozmiar (od 2 do 12 symboli) i pozycjonować wzdłuż środkowych trzech bębnów z każdym spinem. Istnieje również funkcja Xtra Stack Feature, w której płomienie pojawiają się na bębnach 1 i 5.

Za każdym razem płomienie zmieniają się w kompletną rolkę tych samych symboli. Z kolei bonus Mugshot przyznaje 3 darmowe gry, które są rozgrywane na 15 niezależnie obracających się bębnach z czterema symbolami. Symbole na poziomie podwyższają poziom nagród i są w sumie 5 różnych poziomów nagród.

From Dusk Till Dawn ™ ma również wewnętrzne mini-gry, które mogą pojawić się losowo podczas gry głównej:

Bonus w biegu: Po każdym obrocie może pojawić się losowo i zamienić niektóre na symbole Wild.

Premia Bądź wszystkim: symbole wszystkich osób zamieniają się w symbole Setha na bębnach.

Premia za gotówkę: ta funkcja jest aktywowana losowo, gdy całkowita wygrana jest równa lub przewyższa kwotę zakładu. Eksplozja odbywa się na ekranie, mnożąc wygrane między x5 i x25 kwoty zakładu. Istnieją również dwa jackpoty w grze From Dusk Till Dawn ™ i można je wygrać w dowolnym momencie!

Zapraszamy do gry w dobrych kasynach on-line i na automatach w salonach gier.

Video: proszę, podaj poprawny url

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *