Fruits Go Bananas™ od Wazdana zaprezentowane na iGB Live!

Podczas konferencji iGB Live uruchomiono po raz pierwszy nową grę Wazdana – Fruits Go Bananas ™ co spotkało się z entuzjastyczną oceną operatorów i podmiotów biorących udział w tej imprezie. Fruits Go Bananas ™ to dziesiąta gra, która została wydana przez Wazdana w tym roku, przewyższając ich dynamikę w 2017 roku, kiedy średnio osiągali 2 gry na miesiąc w ciągu roku.

Studio Wazdana byłyo bardzo pracowite, zdobywając w tym roku nagrody np. na G2E Asia. Zaowocowało to nagrodą Hot Product oraz serią nowych tytułów, które zachwyciły wyobraźnię branży. Wszystkie nowe gry wykorzystują przełomową technologię Wazdana, która dosłownie ustawia doświadczenie gracza na pełnych obrotach po pierwszym zakręceniu bębna. Unikalne cechy Wazdan, obejmujące pierwszy na świecie Volatility Levels ™, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i wyjątkową funkcję Gamble, są głównym elementem dostarczania gier Wazdana HTML5 na urządzenia mobilne, tablety i komputery stacjonarne.

Bogactwo nowych gier Wazdana sprawiło, że firma znalazła się w centrum zainteresowania, a wielu znanych operatorów podpisało umowy, między innymi tacy jak: EveryMatrix, VideoLots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Groove Gaming i GlobalPlay. Wszystkie nowe gry Wazdan, w tym In Fruits Go Bananas ™, są wyposażone w tryb oszczędzania energii, który zapewnia graczom nawet 40% dodatkowego mobilnego czasu gry bez doładowania, co zwiększa możliwości generowania przychodów dla operatorów.

Fruits Go Bananas ™ to jeden z tych automatów online, które dostarczają mnóstwa rozrywki dzięki wyjątkowemu doświadczeniu w grach osiągniętemu dzięki dziwacznemu, zabawnemu motywowi, starannie wykonanej grafice, wysokiej jakości efektom dźwiękowym otoczenia i satysfakcjonującym funkcjom specjalnym.
Fruits Go Bananas ™ to 5-bębnowy, 5-liniowy automat wypełniony owocowymi przygodami i zabawnymi postaciami, a także Wilds z mnożnikiem 2x, Free Spins, dwiema cechami Random Wild i zabawną grą Gamble. Wszystkie gry wspierane przez Wazdana przełamują platformę technologiczną, która zapewnia operatorom możliwość aktywowania wielu funkcji zaprojektowanych w celu zwiększenia wygody i zaangażowania klientów, poprawy retencji, zachęcania do przedłużonej gry i zwiększania wydajności.

W skład dodatku Fruits Go Bananas ™ wchodzą nowe tytuły: Sizzling 777 Deluxe, Hot Party Deluxe, Corrida Romance Deluxe, Fruit Mania Deluxe, Football Mania Deluxe oraz dwie magiczne gry: Great Book of Magic Deluxe i Magic of the Ring Deluxe.

Przemawiając podczas wprowadzenia Fruits Go Bananas ™, szef działu sprzedaży w Wazdan Andrzej Hyla powiedział:

„Wazdan zamierza dostarczać ekscytujące gry w ten sposób dla wszystkich swoich operatorów i graczy. Fruits Go Bananas ™ to owocowa zabawa, szybka gra i elastyczny wybór zakładów dzięki naszym pierwszym na świecie Volatility Levels ™. Jestem bardzo dumny ze sposobu, w jaki nasz zespół ds. Rozwoju gier dodał nowoczesną odmianę do tradycyjnych gier z owocami. Cieszymy się, że możemy zaprezentować tę nową zawartość w serwisie iGB Live! i ujawnimy kolejną falę ekscytujących wydawnictw zmierzających w kierunku SiGMA na Malcie. „

Oczywiste jest, że Wazdan jest na dobrej drodze do realizacji swojej misji stania się jednym z gigantów rozwoju gier kasynowych online.

Wazdan wystawia się na iGB Live! na stoisku T20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *