Funkcjonariusze KAS zarekwirowali urządzenia do gier hazardowych

Funkcjonariusze Lubelskiej Administracji Skarbowej zatrzymali sześć urządzeń służących do gier hazardowych. Urządzenia te zatrzymano w Białej Podlaskiej i Stoczku Łukowskim.

25 maja br. funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku Delegatury LUCS w Białej Podlaskiej prowadzili w godzinach wieczornych działania skierowane na zwalczanie nielegalnego hazardu na terenie miasta Biała Podlaska. W ramach prowadzonej akcji skontrolowano hotel przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. W jednym z pomieszczeń ujawniono 3 automaty do gier hazardowych.

Natomiast 29 maja funkcjonariusze Działu Kontroli Rynku wspólnie z funkcjonariuszami KPP Łuków, również prowadzili działania ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem. Tym razem na terenie powiatu łukowskiego. Skontrolowano lokal gastronomiczny w Stoczku Łukowskim przy ul. Wyzwolenia.

Na zapleczu lokalu ujawniono dwa przenośne urządzenia do gier hazardowych tzw. automaty walizkowe oraz jeden tablet również służący do hazardu. Urządzenia zostały zabezpieczone i zabrane przez funkcjonariuszy do magazynu LUCS. W lokalu poza urządzeniami znaleziono i zajęto gotówkę – ponad 14 tys. złotych.

Źródło: Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej

4 komentarze(y) w “Funkcjonariusze KAS zarekwirowali urządzenia do gier hazardowych

  1. To Osteroda forteouna [……] czytaj oszuści i krętacze to w tym miejscu na bank się wypną jak to oni…. za Apollaki mieli kary płacić….Banda frajerow zgrywająca gnagolferów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *