Funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Policjanci Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Chojnowie wraz z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych. To kolejne w ostatnim czasie uderzenie w nielegalny hazard na terenie Chojnowa.

Właścicielom zatrzymanych urządzeń grozi łączna kara pieniężna w wysokości 300 000 złotych, tj. po 100 tysięcy od jednego automatu oraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie Chojnowa mogą być przechowywane nielegalne urządzenia do gier hazardowych. W wyniku realizacji sprawy, funkcjonariusze zarekwirowali 3 nielegalne automaty do gier. W momencie wejścia kontrolujących do lokalu urządzenia były włączone do prądu, gotowe do pracy – informuje podkom. Iwona Król-Szymajda z biura pasowego KMP w Legnicy – Na włączonym do sieci energetycznej urządzeniu funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że testowana maszyna jest automatem do gier hazardowych.

W sprawie nielegalnych automatów wszczęte zostało postępowanie karno skarbowe, które wyjaśni wszystkie okoliczności sprawy i ustali odpowiedzialność poszczególnych osób zaangażowanych w nielegalny proceder.

Źródło: Komisariat Policji w Chojnowie

  1. teraz popularne sa automaty na bitcoiny. Gra sie na nich normalnie jak na starych z tym ze wczesniej u obsługi kupujesz bitcoiny i za te bitcoiny grasz. A jesli wygrasz to obsługa bitcoiny od ciebie odkupi. bitcoin nie pieniadz wiec hazardu nie ma w mysl ustawy.

  2. Zielone budy, czyli w chwili wklejania artykułu, pewnie już stały nowe sprzęty.
    A pan z pod dworca, któremu narosła kara, o niczym jeszcze nie wie. Właściwie to nawet nie wie, że na niego są jakieś automaty.

  3. weź se tosiek daj już spokój.
    numeru z istarsem w tym kraju już nie powtórzysz.
    co być nowego nie miał nikt już snie nie nabierze na twoje gadki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *