Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wołomińskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej prowadzili działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu. Efektem akcji było skontrolowanie punktu, gdzie miały być organizowane gry hazardowe na automatach bez koncesji i wymaganego zezwolenia oraz zabezpieczenie czterech automatów do gier hazardowych.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją wołomińskiej Policji oraz funkcjonariusze z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie prowadząc wspólne działania zabezpieczyli w nielegalnym salonie gier na terenie Ząbek cztery automaty. Niezarejestrowane maszyny służyły do urządzania nielegalnych gier hazardowych.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane do Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, której pracownicy będą teraz prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Wartość zabezpieczonego towaru oraz ciążące na nim należności celne i podatkowe zostały oszacowane na kwotę blisko 48 tys. złotych.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *