Funkcjonariusze zatrzymali automaty warte ponad 80 tys. zł.

automaty do gier

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (KAS) z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu walczą z podziemiem hazardowym. Podczas działań w Rzeszowie zatrzymali 7 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

We wtorek, 10 kwietnia br. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z rzeszowskiej delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu prowadzili działania kontrolne na terenie Rzeszowa. W jednym z salonów gier na terenie miasta, mundurowi przy udziale biegłego z Laboratorium Celno-skarbowego w Przemyślu zatrzymali 7 automatów do gier hazardowych o wartości 84 tysięcy zł, a także znajdujące się w nich środki pieniężne.

W trakcie działań kontrolnych funkcjonariusze przeprowadzili eksperymenty procesowe oraz przesłuchali osobę zajmującą się obsługą automatów. Automaty zostały zatrzymane do dalszego postępowania karnego-skarbowego i administracyjnego.

Od początku tego roku, funkcjonariusze KAS w woj. podkarpackim zatrzymali łącznie 112 automatów, działających wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, z czego 53 maszyny zabezpieczyli funkcjonariusze rzeszowskiej delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Z kolei bilans działań kontrolnych w tym zakresie w 2017 r. na terenie Podkarpacia to zatrzymanie 576 urządzeń do gier działających niezgodnie z ustawą o grach hazardowych, w wyniku czego wszczęto 245 postępowań karnych skarbowych i 435 postępowań administracyjnych. Nałożone kary wyniosły ponad 5,7 mln. złotych.

Źródło: Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

 1. Za Csani walą kary jak leci za podnajem powierzchni za 2 sztuki
  od Nczelkinka UC BIAŁYSTOK- 24000zł (komornik już siedzi)
  SAD BIAŁYSTOK – 24000zł + koszta sadowe
  SADY W EŁKU ,SUWAŁKACH W BIAŁYMSTOKU KARAJA WSZYSTKICH JAK LECI .OD WŁASCICIELA LOKALU ,OPERATORA SERWISUJACEGO I FIRME NIE WAŻNE CO ZA SPRZĘT 0D 2013 DO 2017 KARY OD 5000 DO 20000 + WYROKI WIĘZIENIA W ZAWIESZENIU

 2. Witam posiadam lokal odezwała sie do mnie firma Hot fun ze chce wynająć cały lokal . Czy moge spokojnie im wynająć i oddać klucze ?

 3. Tutaj są dwie grupy które spinają poślady, pierwsza (mniej liczna) nie dogadała się z producentem, a druga reprezentuje innych producentow i za wszelka cene chce zestawic csani hot funy quizy skile czy inne g**** z Futura. No ale każdy orze jak może.

  1. Ja uważam że jest tu też inna grupa ludzi którzy szukają pomysłu na zarobek ale nie szukają 3m2 w żelbetowych bloku karnym. Yamazaki nie wiem ma jakiś straszny problem ze znalezieniem futury co naprawdę jest łatwe trzeba tylko wejść na olx albo ymicra i tyle. Nie życzę nikomu źle ale nie przekonuje mnie osobiście produkt futura. Słyszałem jeden operator z futurami mówi ze nie mogą wypłacać same bo wtedy będzie to nielegalne inny mówi ze to za duże koszty montażu hoperow itp i zaczyna się plontanie legal legal dla tego jest tyle burzy
   A produktów z podobnym rozwiązaniem pełno

   1. Nie ma innego zblizonego czy podobnego rozwiązania. Jeżeli ktoś porównuje coś do futury, to oznacza to tyle, że nie zna tego produktu. Mnie przekonuje, a do tej pory przekonała już wielu, naprawdę wielu operatorów. Skontaktuj się z nimi, pojedź, obejrzyj future na żywo i pewnie zmienisz zdanie… No chyba, że jak mój kolega będziesz chciał gruszek na wierzbie :).

   2. „K” widzę, że jesteś w temacie. Tak jak piszesz FUTURY nie mają hoperów, nie wypłacają kasy, trzeba człowieka do obsługi automatu, który będzie wypłacał kasę z kluczyka i to raczej jest większy koszt niż hopper, w csani to chociaż drukowało bileciki z danymi. Kolejną rzeczą jest, że ja nie szukam operatora, osób które mi to wstawią (bo tych już znalazłem, warunki ustaliłem), tylko, po prostu w pełni działającego salonu. Waham się co do Futury. Też nie jestem do końca przekonany. Też nie chciał bym zostać królikem doświadczalnym, czy dostanę karę czy nie. Szukam pomysłu na dodatkowy legalny zarobek, posiadam firmę która zarabia. Posiadam też lokal w którym były kiedyś sypaki. Ogólnie czekam na jakąś alternatywę. Zapewne szybko nie wrócą czasy takie jak za sypaków, też nie liczę na jakieś kokosy, ale parę dodatkowych legalnych złotówek zawsze się przyda.

    1. Widzę, że nie jestem pierwszą osobą, która Ci to napisze, ale naprawdę człowieku… Weź skontaktuj się z firmą, umów się na spotkanie i zapytaj o wszystko u źródła.

     1. Uważam że Yamazaki ma rację , chce zobaczyć sprzęt działający w terenie a nie prototyp w biurze sprzedającego dane rozwiązanie. To chyba logiczne . Niestety trudno to rozwiązanie odszukać działający w postaci salonu w danym województwie bo tego po prostu jest mało. Mimo bardzo aktywnej polityce marketingowej prowadzonej przez samego właściciela tego rozwiązania na tym portalu.
      Niestety to rozwiązanie ma bardzo słabe popracie w postaci badań i całej struktury organizacyjnej, która budzi duże wątpliwości- na ten temat były już wpisy na e-play.
      co do wzoru a minus b ( nie pamiętam może być plus) razy c piszę nie matematycznie bo się inaczej nie da na tym portalu.
      Co do rozwiązań- są podobne co najmniej 2 nowe rozwiązania na rynku lepiej przemyślane i przygotowane przez ludzi którzy mają duże większe doświadczenie w branży.

    2. „KIWI” chyba Ty jedyny zrozumiałeś o co mi chodzi i nie podchodzisz do tematu jak ktoś kto za wszelką cenę chce wstawić komuś automaty, niezależnie od konsekwencji. Dlatego ja, na spokojnie, bez emocji, czekam na rozwój sytuacji. Być może doczekam się uczciwego, transparentnego patentu, który w jakimś stopniu, zastąpi sypaki.

     1. Czyli po prostu należysz do ludzi, którzy za wszelką cenę chcą dać sobie wymówkę. Pomyślałeś może o tym, że producent da ci namiary na operatorów i salony? Pewnie tak, ale ty tak naprawdę nie chcesz działać tylko lubisz gdybać i uważam, że nie powinieneś się wypowiadać w temacie, którego nie znasz. Gadałeś z kimś od csani, hot funów, futury? Pewnie nie, jak wy wszyscy. Piszecie bzdury poparte czym? Doświadczeniem w branży? Takie macie doświadczenie, że dwa lokale na krzyż prowadziliście. Ja chciałem się dowiedzieć, jak się sprawy mają, co te firmy mają do zaoferowanie i teraz wiem. Mam swoją subiektywną ocenę. Na razie nie dogadałem się z żadną firmą, ale wiem przynajmniej na co mogę liczyć i czym różnią się dostępne maszyny.

     2. „Poldi” Csaniego miałem i bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało. Dlatego jak by mieli pewny temat to bym nie przestał z nimi współpracować, niestety jest jak jest. Mam doświadczenie, może nie jako operator 1000 punktów, salonów, ale też nie jestem laikiem któremu wszystko wciśniesz.

 4. Prawda jest taka ze coraz więcej salonów przybywa Widać to już nawet w takich małych miasteczkach jak tarnobrzeg gdzie już jest 4 salony czynne 24h

 5. nie rozumiem po co sie tutaj pucujecie zamiast skontaktować sie z firmą?
  napisałem mail, zadzwonili, byłem, omówiłem warunki i mam już sprzęt u siebie…
  po co to pisanie tutaj tygodniami?
  dla samego pisania i bicia piany chyba
  jak ktoś chce to wchodzi na ich www i tyle

  1. Paweł taki odważy, ale nie powie gdzie u niego można zagrać. Przecież biznes jest na tyle legalny, że nic o nim nie powiem. Dobre. Ja mieszkam w dużym mieście, mój pracownik po mieście porusza się codziennie. Widzi punkty, salony z maszynami, ale takie pochowane, na kamery, na dzwonki. Uczuliłem go aby zwracał uwagę na futurę. Była nadzieja, bo znalazł jeden punkt z otwartymi na oścież drzwiami, ale to nie były futury. Były to quizy.

   1. Skoro jesteś taki chętny porozmawiać to dlaczego jeździcie po mieście szukając lokalu zamiast zgłosić się bezpośrednio do firmy i zobaczyć sprzęt u nich? A quizy to były, ale w czeskiej tv jak po nich jeździli jak po burej suce, że nielegalne itd.

  1. Z okolic centrum, praktyczne, z chęci obejrzenia, zagrania, spożycia czy to naprawdę funkcjonuje, dojadę w każde miejsce.

  2. Nie zależnie od mojego położenia, z racji zobaczenia produktu, chęci uzyskania jakich kolwiek informacji dojadę w każde miejsce. Chciał bym też sprawdzić czy to naprawdę działa tak jak przedstawiają oferujący mi ludzie.

   1. Słuchaj napisze Ci tak. Skoro redakcja blokuje adres salonu to legalnej futury to tylko świadczy że o tym ze taki h*j jest legalna

 6. Z futurą jest taki problem że słabe warunki dają dlatego nie ma ich tak dużo. nie każdy będzie ryzykował za frajer… zwłaszcza że kary i odpowiedzialność SPORE…
  A sami to Całego kraju nie zwojują. Chytry 2 razy trać…

  1. Panowie, czy warto wchodzić w CSANI? Ktoś ma? Zarabia na tym? Grają na nich? Wiem, że zabierają ale podobno się bronią. Obiecują cuda wianki ale to wiadomo jak z operatorami. Chodzi o wstawienie do baru.

   1. trzymaj się od tego z daleka csani jest na celowniku prok.Rzeszów
    nie ma ani jednego legalnego automatu , operator dostał sądowy nakaz zapłaty za to że ,tylko serwisował resztę dopisz sobie sam

    1. no tak ale jak jesteś ich pracownikiem i praca jest obsługa ich sprzętu to nie mogą ci nic zrobic to bo twój zakres obowiązków a oni biorą wszystko na siebie

     1. czyli jakbys pracował u dilera i rozprowadzał nielegalne substnancje, to rowniez nie mogą ci nic zrobic? Bo tylko wykonujesz swoją pracę?

   2. Z ostatnich wyroków NSA, csani wszystko przegrywa. Do tego csani w lutym zostało zablokowane, wpisane do rejestru stron. Więc myślę, że już nie funkcjonuje tak jak sie reklamowało.. Jeżeli działa to tak jak sypaki.

  2. Drodzy parafianie Futura i jej dealerzy to kupa g…. żadna legalna papiery na wyrost ….zobaczymy kto to bedzie bronił i jak w sądach ..zniknie jak SKiLL zręcznie…..

    1. L nawet jak chciał 2 sztuki to piwinni skierować go do kogoś z jego regionu aby ten wstawił tak mówili że będą robić a nie olewać gościa tak się przynajmniej rozwija biznes a nie wyśmiewa jak ty to robisz

     1. Uprzejmie donoszę, że ten pan się wyśmiewa z biednych operatorów pragnących dwóch automatów i regionu na wyłączność…

   1. Mało że firma to ściema to automat nie do obronienia. Większość pozytywnych komentarzy napisana przez samą firmę, co aż boli w oczy, żenada.

    1. Już nawet zabierać nie chcą, więc obronić to to możesz z palcem w ****. Popytaj cieniasie a się dowiesz… Ale nie przejmuj się twoje csani, hot fun lub inne dzieło na pewno doczeka się jakiegoś jelenia.

     1. właśnie operator dostał wyrok nakazowy do zapłaty
      i jak ktoś myśli że się obroni to życzę powodzenia
      to wszystko lipa i szambo

     2. Tak dokładnie – csani i hot funy zabierają i też słyszałem, że faktycznie są jakieś wyroki, ale na co dokładnie? Nie wiem.

     3. rzeczywiście na stronę csani już się nie da wejść, no to tym bardziej widać jaki to „legalny forex” pojawia się (nadal) na wykresach na automatach csani….

 7. Ja tam widziałem salon futury i to nawet na drzwiach oklejony logo futura ale tylko jeden ale słyszałem że jest więcej ale chyba poukrywane

  1. no właśnie, chętnie bym podjechał zobaczył taki saloon futry. I jak to wygląda z tym ich obliczaniem algorytmu. Czy gdzieś jest udostępniony na automacie ten wzór do obliczenia w którym miejscu gry się znajdujesz.

   1. Jest jak weźmiesz info na olx jak wpiszesz automaty do gry to tanie tez maja podobne rozwiązanie co Futura i hot fan nazywają się fox games czy coś takiego. Ale to nie tak łatwo idzie to sobie policzyć

    1. Ktoś o nim słyszał, ale nikt go nir widział. Nie rozumię tego. Reklamować produkt, ale nie pokazywać jak działa. Gdzie znajdę ten wzór?

     1. Poszukaj salonu z Futurami i zagraj to poznasz wzór.
      Prosty jak bzykanie 🙂
      A teraz jeszcze Futura Eclipse !!!

     2. I tu jest problem, w okolicy nie ma żadnego salonu, automatu futur. Gdziś podobno w Warszawie jest, niestety nikt nie chce się podzielić lokalizacją futury. Chętnie pojadę nawet na drugi koniec polski zobaczyć ów patent, zagrać, ale jak pisałem wcześniej niestety nikt się nie chwali owym sprzętem. Tak firma namawia, ludzie namawiają, operatorzy namawiają, ale fizycznie, nie potrafią tego pokazać, zademonstrować, tylko odrazu wstawiać, aby grało.

 8. Ja nie chce nikogo reklamować (też się zastanawiam nad tym) z tego co widzę to Gry logiczne Typu futura i hot fan mają najwięcej sprzętu ale może się mylę????

   1. Jeszcze do niedawna na lokalach hot fan widniał vision naklejki o nielosowosci itp dziś juz znikają te loga z okien i tylko w nocy świeci się open

 9. Do redakcji:
  Czy macie może jakieś informację czy któryś z wynalazków broni się? Doszła do mnie informacja że coś już wygrało dokładnie Skill czy to prawda?
  Podejrzewam że macie kontakt z producentami – proszę w imieniu swoim i pewnie innych zainteresowanych czy jest któryś bezpieczny produkt aby można było normalnie zacząć pracę.

   1. Niektóre się reklamowały.

    Ale przecież nie wszystko się reklamuje – niektóre patenty trafiają tylko do wąskiej rzeszy. Jakby było inaczej to wszyscy mogliby być milionerami 🙂

    1. Większość tutaj jest Myślę, że najpewniejszy patent na ten czas to punk z Lottomatem zarobki nieduże 200-300 zł miesięcznie, ale za to spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *