Gauselmann Group przejmuje udziały w kasynach w Moguncji, Trier i Bad Ems.

Gauselmann Group z Espelkamp z ​​wschodniej Westfalii rozszerza swoje zaangażowanie w segmencie kasyn. Poprzez Gauselmann Spielbanken Beteiligungs GmbH inwestuje w Spielbank Mainz GmbH & Co. KG oraz w swojego partnera generalnego Spielbank Mainz Beteiligungs GmbH.

Kolejnymi udziałowcami są Spielbank Bad Neuenahr GmbH & Co. KG i Novomatic Spielbanken Holding Deutschland GmbH & Co. KG.

Kasyna Mainz, Trier i Bad Ems zatrudniają około 150 pracowników. Licencja na prowadzenie kasyn obowiązuje do 31 marca 2027 r. i może zostać przedłużona maksymalnie o pięć lat. Oprócz trzech wyżej wymienionych lokalizacji kasyn, w Nadrenii-Palatynacie znajdują się kolejne trzy lokalizacje kasyn, które nie stanowią części inwestycji.

„Decyzja Gauselmann Group o wejściu do segmentu kasyna okazała się słuszna. Trzy kasyna, które obecnie prowadzimy w Saksonii-Anhalt, są najnowocześniejszymi w Niemczech i odnoszą sukces. Nasze zaangażowanie w Spielbank Berlin, w którym mamy udział, również miało pozytywny wpływ. Jesteśmy podekscytowani dalszą realizacją tej udanej drogi dzięki naszym inwestycjom w kasynie w Moguncji, Trier i Bad Ems ”
– powiedział Paul Gauselmann, założyciel i prezes zarządu Grupy Gauselmann.

O Grupie Gauselmann:
Założona w 1957 r. Gauselmann Group jest rodzinną firmą z Espelkamp, ​​we wschodniej Westfalii, zatrudniającą ponad 13 300 osób na całym świecie i o obrotach przekraczających 3,5 mld euro w 2018 r. Dzięki innowacyjnej technologii i ciągłemu przepływowi nowych pomysłów , „twórcy GIER” ekscytują miliony graczy na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym Gauselmann Group jest słońce MERKUR, które oznacza świetną rozrywkę i najlepsze GRY na świecie, zawsze zgodne z wymogami prawnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *